Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek500
Limousine 1.4 TSI 125KM 92kW
Tarcze tył na gwarancji 2x skrzynia haczy ( ASO norma ) rezonującego boczki przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu to samo pod konsolą. Mokry amortyzator Co na to ASO to tylko zapocenie. Poziom obsługi w ASO jest żenujący.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
brak, a przejechałem w sumie tymi passatami ok. 420tys.km. Nie jeżdżę niedzielnie. Jak trzeba być w trzy godziny na drugim końcu Polski to staram się dojechać, jak mam czas to jadę spokojnie. Róznie bywa. Jedak poważnych usterek brak!
~Witek
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Holowany samochód. Padł akumulator na wakacjach. ASO , holowanie, wymiana akumulatora. Wymiana sprężarki, która chodziła jak ubijak drogi. Błąd start stop, nierówno pracujący silnik to dla VW (3 serwis) standard.
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Tutaj jeszcze nic mi się nie przytrafiło :) Oczywiście przy przebiegu 12 tyś. km. Choć zapaliła mi się kontrolka Check Engine, więc samochód zostawiłem dziś w serwisie i zobaczymy co z tego będzie.
~Paweł
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Awaryjność nowego samochodu i brak kompetencji autoryzowanych serwisów przekreśla. Maluchy w okresie swojej świetności były mniej awaryjne niż szmelc za 200 tys. zł.
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Brak poważnych usterek, chociaż zaczynam obawiać się o DSG. Potrafi szarpać, co zdaniem serwisu jest normalne. W Hyundaiu, którym miałem okazje jeździć skrzynia działała płynniej.
~goalabek
Limousine 1.6 TDI BlueMotion SCR 120KM 88kW
zero poważnych usterek, auto chipowałem na 150km przy przebiegu 70 tys., teraz mam 113 i zero problemów. Silnik czyściutki, skrzynia biegów tak samo
~Wiktor
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Jak wczesniej wspomnialem mechanizm roznicowy , ciezko dostac uzywany wiec koszta w granicach 2000f jak dla mnie
~Sławomir H
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Tylne hamulce wymagały wymiany po 11 tyś km. Wada fabryczna klocków ,mimo to gwarancja obejmowała do 10 tyś km lub pół roku.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine
~Były wielbiciel volkswagena
Limousine 1.6 TDI 120KM 88kW
Rozrusznik do wymiany przy przebiegu 35000 km ! Półroczne auto na lawecie z powodu zablokowania przez rozrusznik silnika !
Volkswagen Passat B8 Limousine