Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Moim zdaniem idealny. Chociaż nowy jest generalnie drogi to porównując passata z innymi markami cena jest uczciwa. Z racji tego że poprzednio użytkowalem audi moim naturalnym wyborem było audi ale dysponując okresloną sumą miałem do wyboru audi a4 w wersji golas lub passata z wszystkim i muszę powiedzieć z perspektywy czasu że był to dobry wybór. Rewelacyjne top ledy z przodu które same wycinają wiązkę światła tak że można na okrągło jeździć...
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Długo można o tym dyskutować. Auto z pewnością jest drogie w zakupie, w serwisie raczej normalne ceny. Kiedy jednak spojrzy się na konkurencję (Mondeo, Insignia, Mazda 6 itp.) to wcale nie jest tak drogo - samochody generalnie drożeją i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Relacja cena/jakość w mojej ocenie korzystna - patrząc na to co oferują Mercedes, BMW i Audi w dzisiejszych czasach (wcale nie szałowe materiały, awaryjność nawet większa...
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Może i za te pieniądze można by mieć klasę premium bo i a4 i bmw 3 i merca by się dało kupić, jakby się uparł to golasa a6 jednak doposażenie tego auta na full, z tym silnikiem daje i frajne z jazdy i z obserwowania dzieciaków startujących do Ciebie na światłach nie świadomi że passat też może się szybko rozpędzić :)
~zzr600
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Egzemplarz wyposażony we wszystkie dodatki z tym silnikiem i pełnym pakietem R-line to koszt około 270tys.zl... Dobra propozycja dla kogoś kto chce mieć wszystkie (prawie...) najnowsze zdobycze techniki znane z Marek premium w skromniejszym „opakowaniu” i bardziej oszczędnym (choć tak samo dynamicznym) wydaniu.
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Samochód w dobrej wersji, z poszerzoną gwarancją kupiłem z dużym rabatem w październiku 2018 r. Patrząc co dzisiaj mogę kupić za podobną kwotę (ok. 115.000 zł) to mogę z całą pewnością dać 5 gwiazdek. Jakość wykonania samochodu wespół z frajdą z jazdy są w pełni adekwatne do ww. ceny.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Racja, inni zwracają na to uwagę, mógłby być nieco tańszy w porównaniu do konkurencji ale też widać w nim jakość ciut wyższą niż u konkurentów z segmentu (nie wypowiadam się o modelach sprowadzanych, tylko o używanych czy leasingowanych nowych ale rodem z PL).
~Daniel z Łodzi
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Kupiłem z upustem 24% wiec cena była adekwatna do pojazdu. Ceny katalogowe są moim zdaniem totalnie chore. Gdybym zapłacił ponad 140 tys za mój egzemplarz (zgodnie z katalogiem) dał bym 2 gwiazdki. Ale zapłaciłem niecałe 110 więc daje 4.
~Ludwik
Limousine 1.6 TDI BlueMotion Technology 120KM 88kW
Kupiłem w promocji, jestem zadowolony. Uważam, że nie ma porównania z kompaktami a cenowo nie odbiegał od lepiej wyposażonych Golfów, Ceedów itd. Trochę mam żal, że część funkcji jest zablokowana a ich uruchomienie słono wycenione...
~Bartosz
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Myślę że to auto gdyby więcej kosztowało i tak byłoby warte swojej ceny. Którą pomniejsza nazwa volkswagen czyli auto dla ludu. To bardzo dobre auto i mimo wizji Janusza za kilka lat to jest bardzo dobra limuzyna. Ni

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto w leasingu. Z wyprzedaży rocznika. Katalogowo 137, zeszli na 114 + 2.5tys za pakiet przeglądów. Myślałem o superbie ale dostałem gorszą ofertę. Oglądałem z wyprzedaży jeszcze gołe BMW 518d lub 520d cena 150tys i w górę.
Volkswagen Passat B8 Limousine