Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (49) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Się okaże, my kupiliśmy pakiet serwisowy więc bez kosztowo później, klocki itp to dopiero przede mną, pali swoje więc na stacji trzeba sie częściej pojawić, koszt kompletu opon (ja mam tylko 18 tki) nie jest jakiś dramatyczny.
~Sowa
Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
i tu jest coś niesamowitego - dojeżdżam codziennie ok 30-40 km do pracy (okolice Poznania) testując różne style jazdy mam średnią ok 4,5 l/100, natomiast rekord jadąc maksymalnie 110 km/h wyniósł 3,5 l/100!!
~Bartosz
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Małe spalanie, niskie koszty utrzymania typu olej filtry i inne części eksploatacyjne choć po 52 tyś km nic nie wymieniłem ponieważ klocki wyglądają prawie na nowe.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Auto z pewnością drogie w zakupie. Serwis: do tej pory dwa razy, pierwszy ok. 850 zł, drugi już 1700 zł (ale zrobiłem jak przy 60 tys. - wszystkie filtry i świece).
~Igor
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Narazie 2000km . Sookijna jazda docieranie. W miescie 7.5 trasa wolno 6.7 szybko autostrada 160 tempomat 7.5 tyle co w mieście. Bardzo krotki odcinek zimny silnik 9.5
~Marcin
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Z uwagi na branżę widzę koszty utrzymania wielu samochodów i w tej klasie ciężko byłoby znaleźć auto, które generowałoby mniejsze koszty w tej klasie pojazdów.
~zen
Limousine 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Obawiałem się spalania -paliwa i oleju Niepotrzebnie - oleju póki co - nie bierze , ACT oszczędza paliwo , tylko ile silnik wytrzyma...
~Waldus822
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie związane ze zużyciem paliwa w stosunku do mocy samochodu. Nie spodziewałem sie az takich dobrych wyników.
~Paweł1978
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Silnik przy ekonomicznej jeździe pali tyle co nic. Nie narzekam na zbyt duże koszty,w koncu nie jest to premium

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aaawaldi
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo, bardzo niskie spalanie w każdych warunkach ! Jeździłem różnymi autami, ale Passat zostawia wszystkie daleko w tyle.
Volkswagen Passat B8 Limousine