Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (48) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobrej wielkości lusterka (są większe w innych autach ale większość jest mniejsza lub maks podobnych rozmiarów) szyby wokół duże, dające komfort widoku dookoła.
~Piotr W
Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
swietna widocznosc z kazdej strony, lustro wsteczne dobre , boczne mogly by byc ciutke wieksze ,jak w moim poprzedniku a5. przydala by sie kamera cofania w standardzie!
~Ludwik
Limousine 1.6 TDI BlueMotion Technology 120KM 88kW
Po prostu tak, jak trzeba Nie będę pisał, że do tyłu gorzej - nie jeździłem jeszcze autem, w którym do tyłu jeździ się równie wygodnie jak do przodu...
~Łukasz
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Mały minus za słabą widoczność w kierunku pasażera. Słupek i pasażer zasłaniają sporo widoczności. Trzeba się dość mocno wychylać, żeby mieć widoczność
~rafal
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Bardziej subiektywna ocena niż obiektywna, wcześniej jeździłem kombi i byłem przyzwyczajony do innej bryły auta więc chwilę schodzi zanim się przyzwyczai.
~Przyjemniaczek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Klasyczny problem z lewym słupkiem A, ale to chyba we wszystkich samochodach teraz. Świetne reflektory LED Top - wielki skok jakościowy względem halogenw z b7.
~Michał
Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Zawieszenie zestrojone akurat. Po długich trasach nie jestem zmęczony, dobrze trzyma się drogi ale tez wybiera nierówności jak należy.
~Tomek500
Limousine 1.4 TSI 125KM 92kW
Na miasto tak ( zestrojone jak dawne francuzy ) w trasie auto buja , podmuchy boczne buja
~Bartosz
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Widoczność na bardzo dobrym poziomie ale brak jednej gwiazdki za tył. Bez kamery ani rusz.
~antolek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
jak najbardziekj ok - tylny środkowy zagłówek wyciągnięty do góry ogranicza widoczność
Volkswagen Passat B8 Limousine