Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Ooo, drobne usterki. Tyle tego było, że nie wiem, czy wypiszę wszystko: 1. Nawigacja na Active Info Display kilkukrotnie się zawiesiła. Serwis nic nie poradził, po prostu po pewnym czasie wszystko wraca do normy. 2. Stukanie w prawym słupku między drzwiami. Jakiś uchwyt kabli się poluzował. Naprawione. 3. Czujnik zapięcia pasów pasażera. Gdy pasażer wysiadał czujnik tego nie zauważał i piszczał. Trzeba było wyłączyć silnik. Naprawione. 4....
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
To mój czwarty passat od 2014r. Średnio kręcę po ok. 80-100tys.km. rocznie. Mogę coś powiedzieć o usterkach zdecydowanie. No i powiem że w ciągu tych pięciu lat miałęm na palcach jednej ręki policzyć usterki w ogóle. Podkreślam, że nie wypowiadam się o modelach sprowadzanych, miałem do czynienia z samochodami nowymi i używanymi (do trzech lat) z polskiej dystrybucji.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Nie działa mi zapalniczka... zapomniałem powiedzieć na serwisie. Pierdoła. Czasami nie działa Easy Open - na serwisie powiedzieli, że wszystko ok. Nie wiem, może nie umiem machać nogą :D I tak prawie nie używam. Poza tym (odpukać) nic się nie dzieje.
~passsat ble
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
nawigacja sie wylacza, lcd gasnie. trzeba resetowac poprzez wylaczenia auta i odczekanie kilku minut... serwis nie wie o co chodzi. sprzeglo dziala jak w starym aucie, czuc mrowienie tak jakby dwumas padal...
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jest jedna - głośne tylne hamulce. Tylne tarcze biją przy hamowaniu, przy prędkościach autostradowych. Uważam to w takim samochodzie za niedopuszczalne. Tarcze z tyłu są do wymiany!
~Marek
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
po 3 miesiącach użytkownia VW zaprosił na aktualizacje soft. Mam nadzieje że nie będzie się to powtarzać co 3 misiące
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Przycisk do opuszczania kanap który znajduje się w bagażniku czasami wyskoczy z uchwytu. Taki pierdół.
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Plastik klamki w drzwiach po wewnętrznej stronie się kruszy.
~Rafał75
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Zacinająca się regulacja el. prawego lusterka, odgłosy z wentylacji
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
8,9
~robertsas
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Odpadła mi listwa ozdobna z ramy tylnich drzwi, serwis uporał się z tą usterką.
Volkswagen Passat B8 Limousine