Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie. Bardzo wygodne fotele z alcantary. Samochód jest 5 osobowy, ale wygodnie podróżuje się we cztery osoby. W środku na tylnej kanapie może siedzieć raczej ktoś o mniejszych gabarytach, trzymając nogi po obu stronach dużego tunelu środkowego. Ale ogólnie przestrzeni nie brakuje.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Mam wrażenie, że z tyłu w limousine jest ciut mniej miejsca na nogi niż w variancie. Może to subiektywne jeszcze nie patrzyłem w rozmiarówce żeby porównać oba. Ogólnie miejsca wystarczy spokojnie. Nie jest go tyle ile w A6 czy SuperB czy w Mondeo MK5 ale spokojnie wystarczy dla wszystkich pasażerów.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jak dla mnie dużo miejsca w obu rzędach. Wiadomo, że z tyłu przegrywa z Superbem czy modelami klasy wyższej w markach premium, ale nie ma na co narzekać. Duży bagażnik, przykładowo bez problemu przewiozłem 5 dwumetrowych regałów z ikei (oczywiście przy złożonych siedzeniach tylnych).
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Z przodu wiadomo - można się wygodnie ustawić. Z tyłu jest OK, zależy kto czego oczekuje. W Superb na pewno więcej miejsca. U mnie rzadko kto jeździ z tyłu, więc ta kwestia mnie nie interesuje. Podobnie rozmiar bagażnika nie jest dla mnie istotny.
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dużo miejsca i przodu i z tyłu chociaż piąta osoba posadowiona pośrodku tylnej kanapy z racji szerokiego tunelu posiedzi ,,szeroko" i raczej powinna być mniejszych gabarytów.
~Jacek
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Przestrzeni full, ale fotele tylko dla szczuplaków
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Typowy kwadratowy sedan, sporo miejsca, ale to nie Superb.
~robertsas
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Wiele miejsca, komfortowy dla rodziny.
~Piotr
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo duzo miejsca w obu rzedach siedzen.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
8,9
~Gobik
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Z przodu spoko z tyłu tyle co w octavi
Volkswagen Passat B8 Limousine