Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (17) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma bardzo dobre osiągi przy umiarkowanym spalaniu. Wysoką kulturę pracy. Ciągnie od dołu równomiernie, nawet powyżej 5000 obrotów. Przyspieszenie i elastyczność są bardzo dobre. Ma fajne brzmienie. Porównując go z 1.4 tsi 140 km z Octavii III, którą wcześniej jeździłem, mogę zwrócić uwagę na inną charakterystykę rozłożenia mocy. Silnik 1.4 tsi, ale w lżejszym samochodzie, był bardzo zrywny od dołu ale już...
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. Mały apetyt na paliwo ale dynamiczny. Komfort bezpiecznego wyprzedzania przy każdej prędkości. Nie ,,bierze "oleju. Idealnie dopasowany do tego auta. Większa pojemność jest moim zdaniem niepotrzebna chociaż dwie końcówki wydechu wyglądają dobrze. Ogólnie większość pasażerów którzy mają inne auta pozytywnie zaskoczona po przejażdżce.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Pełne pozytywne zaskoczenie. Obawiałem się tej jednostki. Do tej pory jeździłem dieslami ale idąc z duchem zmian z duszą na ramieniu przesiadłem się na benzynę. Silnik klasa. Pracuje bez zarzutu, nie ma nadmiernego apetytu na paliwo, moc wystarczająca aby naprawdę sprawnie się poruszać. Wysoka kultura pracy. Udana jednostka. Brak uwag.
~Mateusz
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jestem bardzo zadowolony z silnika. Bardzo cichy, słychać go jedynie przy wysokich obrotach, bardzo chętnie kręci się na wysokie obroty. Bardzo dobre osiągi jeżeli chodzi o przyspieszenie.
~Gobik
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Silnik cichy w miarę elastyczny ,ale nie czuć tych 180 koni/ Jadę niedługo na montaż boxa./Nie bierze oleju i spala w granicach 7 litrów przy spokojnej jezdzie.Zero wibracji.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dynamiczny i oszczędny. Trzyma komfortowe i niskie obroty kiedy jedziesz spokojnie, ale spore rezerwy mocy są dostępne na każde żądanie.
~Pepe
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Czasami słyszę gwizd doładowania, ale nie jest to nieprzyjemne ani irytujące. Jest mocny, zastanawim się czy nie jest trochę duży.
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
1.8 TSI z automatem, 180 KM. Potwór to nie jest, ale wystarczy do sprawnego przemieszczania się z punktu A do punktu B
~robertsas
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Świetny silnik,bardzo cichy, przesiadłem się z wolnossącego silnika Toyoty więc ogromna różnica w osiągach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
8,9
~Piotr
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Silnik mocny i w miare oszczedny. Ze skrzynia manualna moment obrotowy wynosi 320NM (w DSG tylko 250)
Volkswagen Passat B8 Limousine