Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Moim zdaniem idealny. Chociaż nowy jest generalnie drogi to porównując passata z innymi markami cena jest uczciwa. Z racji tego że poprzednio użytkowalem audi moim naturalnym wyborem było audi ale dysponując okresloną sumą miałem do wyboru audi a4 w wersji golas lub passata z wszystkim i muszę powiedzieć z perspektywy czasu że był to dobry wybór. Rewelacyjne top ledy z przodu które same wycinają wiązkę światła tak że można na okrągło jeździć...
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Długo można o tym dyskutować. Auto z pewnością jest drogie w zakupie, w serwisie raczej normalne ceny. Kiedy jednak spojrzy się na konkurencję (Mondeo, Insignia, Mazda 6 itp.) to wcale nie jest tak drogo - samochody generalnie drożeją i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Relacja cena/jakość w mojej ocenie korzystna - patrząc na to co oferują Mercedes, BMW i Audi w dzisiejszych czasach (wcale nie szałowe materiały, awaryjność nawet większa...
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Samochód w dobrej wersji, z poszerzoną gwarancją kupiłem z dużym rabatem w październiku 2018 r. Patrząc co dzisiaj mogę kupić za podobną kwotę (ok. 115.000 zł) to mogę z całą pewnością dać 5 gwiazdek. Jakość wykonania samochodu wespół z frajdą z jazdy są w pełni adekwatne do ww. ceny.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Racja, inni zwracają na to uwagę, mógłby być nieco tańszy w porównaniu do konkurencji ale też widać w nim jakość ciut wyższą niż u konkurentów z segmentu (nie wypowiadam się o modelach sprowadzanych, tylko o używanych czy leasingowanych nowych ale rodem z PL).
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Wszyscy chcą mieć BMW, Mercedesa lub Audi, a jeżeli nie zależy Ci na sportowych atutach (auto które ma poniżej 200km i tak ich nie ma) to VW będzie tańszy i prawie identyczny (w bogatej wersji).
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Cena wyjściowa samochodu dość wysoka, jednak rabat flotowy można dostać ok. 10%. Wtedy robi się przyjemniej. Jednak biorąc pod uwagę problemy z samochodem, stosunek ceny do jakości wypada przeciętnie.
~Rafał75
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobry stosunek jakość cena dla 3 letniego auta używanego. Nowego za 150 000 zł raczej bym nie kupił
~Jacek
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Gdybym miał światła LED to najwyższa nota
~Gobik
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Normalna cena za auto z tego segmentu.

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pepe
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Auta w ogóle są drogie i to również.
Volkswagen Passat B8 Limousine