Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~passsat ble
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
auto jest twardo zestrojone, podskakuje na wiekszych wybojach. po rowniej drodze jedzie sie jak po szynach, 800km po autostradzie to pestka. gorzej jak wjezdzamy w rejon gdzie standard drog jest nizszy, wtedy zaczyna sie walka. ale to nie do konca wina samochodu...
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo dobra . Cienkie słupki z przodu. Do tyłu trochę gorzej ale bardzo dobre czujniki z wizualizacją robią robotę. Dobra widoczność w lusterkach. System powiadamiania o autach na sąsiednim pasie w przypadku chęci zmiany pasa też robi robotę.
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. Słupek A jest wąski, lusterka boczne odstają od karoserii. Do tyłu jest trochę gorzej, ale tak już mają współczesne samochody. Bardzo pomagają dość dobre czujniki parkowania.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Duże wygodne lusterka, ale przy parkowaniu tyłem widoczność średnia. Nie mam kamery cofania (nie konfigurowałem auta, kupiłem z placu) i to jest jedyny element wyposażenia jakiego mi brakuje.
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobrej wielkości lusterka (są większe w innych autach ale większość jest mniejsza lub maks podobnych rozmiarów) szyby wokół duże, dające komfort widoku dookoła.
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jak w każdym sedanie, z czujnikami i kamerą nie ma na co narzekać.
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobra widoczność, szczególnie z oczujnikowaniem i kamerami. Nie ma problemów.
~Gobik
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Do przodu ok do tyłu tulko kamera lub czujniki.
~Pepe
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Obsewracja we wszystkich kierunkach doskonała.

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
OK. Wszystko w porządku. Bardzo dobre lusterka zewnętrzne.
Volkswagen Passat B8 Limousine