Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MichalmPL
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Do 170km/h jest ok. Powyżej niestety robi się głośniej. Nie jest jakoś krytycznie, mam porównanie bo jeżdżę często samochodami innych marek i je testuję podług jakiś swoich kryteriów (taka praca) ale fakt, pow. 170km/h w pasku obojętne czy to był diesel czy to benzyna już istotniej słychać w środku.
~Damian
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Poniżej prędkości autostradowych jest dobrze. Przy wyższych prędkościach jest możliwość automatycznego robienia głośniej dźwięku radia. Przy prędkościach autostradowych jest dobrze do 140km/h, na niemieckich autostradach raczej głośno, ale typowo dla tej półki cenowej.
~Tomasz Adamczak
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Miałem wcześniej a6 z 2005 roku i było ciszej jak się chciało poszaleć na autostradzie i mimo że audi a6 pozycjonuje się wyżej to jednak auto było 12 lat starsze i w tej kwestii vw nie odrobił do końca lekcji chociaż do 130 km/h jest dobrze.
~Suytan
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Ogólnie ok, chociaż zawieszenie dość głośne na wybojach. Silnik do ok. 3 tys. obrotów cichy, a przy wyższych też nie zabija dźwiękiem. Szumy z ogumienia i karoserii jak dla mnie w pełni akceptowalne.
~ubot23
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
przy predkosci 120-180 km/h wycieszenie praktycznie sie nie zmienia - jest cicho; przy predkosciach do 40km/h ma sie wrazenie jezdy elektrykiem
~Adam
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Wyciszenie dobre, chociaż przydałyby się dźwiękoszczelne szyby. Nie wiem, czy są dostępne w tej chwili, gdy zamawiałem samochód nie było takiej opcji.
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Po mieście jest naprawdę bardzo cicho. Na autostradach do 150 km/h też. Powyżej trochę głośniej ale nie mam większych zastrzeżeń.
~Piotr
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Powyzej 130 km/h szum oplywajacego powietrza staje sie wyraznie slyszalny. Zawieszenie glosno pracuje. Silnik dobrze wyciszony.
~robertsas
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Wszystko ok, jednakże tylne zawieszenie bardzo głośne przy pokonywaniu nierówności.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
8,9
~Gobik