Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant (58) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz Olsztyn
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Super zestrojone, na 17stkach jezdzi jak na szynach, mimo że mają wysoki profil. Jedyne co mi sie nie podobało to to, że na pofalowanej drodze potrafił sie za bardzo rozbujac i nawet dobic. Poza tym bajka.
~Mariusz Olsztyn
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Dobra precyzja powadzenia. Zwieszenie trochę ma odwrotne nastawy: twarde na nierównościach, a buja na zakrętach. Na autostradę jest super, bo na kręte drogi to auto i tak się nie nadaje.
~piotr
Variant 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
mam regulowane zawieszenie DCC, na kołach 18 jest nieżle nawet na dziurawych drogach, chociaż super limuzyna to to nie jest, kompromisowe nastawy na Eco, Comfort, Normal, Sport, indivi - jest ok
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mam zawieszenie dcc ustawiasz i nasz taką charakterystykę jaką chcesz. Trzeba mieć tylko na uwadze, że z założenia to twarde i sztywne auta a nie miękka pływająca kanapa .
~Marcin
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Jest bardzo stabilnie i dość komfortowo. Minus ogromny za tylne zawieszenie (stalowe), które na dziurawych drogach odstaje od reszty. Nie rozumiem takiego podejścia VW.
~Adam
Variant 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
DCC montowane w standardzie w HL robi robotę. Jak na taki system, to różnice między ustawieniami są wyczuwalne, w co za bardzo nie wierzyłem przed kupnem
~Pavlvs
Variant 2.0 TDI SCR 240KM 177kW
Twardo. Ponoć każdy Passat ma tę ZALETĘ. 4 Motion na zakręcie potrafi zerwać kapcie. ESP działa wtedy bez zarzutu.
Volkswagen Passat B8 Variant