Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (35)

3,3
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
ciągle sie coś psuje ale to pewnie wina poprzedniego właściciela który wogóle nie dbał o auto więc nie jestem zły! jak ma dobre paliwo to nawet dobrze jeździ!!! i jest klimatyczny!!!!!! ogólnie go lubię-wiele razem przeszliśmy! tylko radze poszukać zadbany egzęplaż
2,5
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Samochód oszczędny w spalaniu ale skarbonka w każdym innym względzie. Może jeśli ma się w rodzinie mechanika który nie ma co robić można go kupić ale w przeciwnym wypadku odradzam!!!
3,4
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Nie jest źle ale mogło by być lepiej. Dyskomfort i małą moc rekompensuje niskie zuzycie paliwa.
4,1
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
VW to VW, niemiecka prostota, funkcjonalność i niezawodność bez zbędnych bajerów, doskonałe auto dla osób chcących mieć małe, tanie i niezawodne auto.
~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Oceniam moje polo na 4+ ze względu na dobrą jakość, mimo wieku. Przyjemnie się nim jeździ, łatwo polubić to autko. Samochód ma na liczniku 235 tyś, jednak wg mnie ma przejechane około 400 tysięcy, lub więcej. Polecam samochód każdemu, dla kogo priorytetem są koszty utrzymania i niska awaryjność.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
super autko dla ludzi młodych, nie szukających rakiety, tylko ekonomicznego auta, polecam ściągnięcie auta z zachodu polufki z polski są przeżarte i wytłuczone
3,6
~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
nie miałem zadnych problemów z silnikiem, nawet jestem zaskoczony, ze jak na diesla ma tak duże przyspieszenie i dynamike... (Silnik)
3,2
~matbros@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Polówka ma przebieg 260000tys Jest to raczej prawdziwy przebieg ponieważ kupiłem od znajomej a ona go sama sprowadziła.Oprócz wymiany oleju i filtrów wymieniłem świece żarowe .Śilnik jest przeciętny.Bierze około 1,3l oleju na 9000tyś km.Jeżcze raczej ekonomicznie zawsze do 100km/h nie zachwyca ale nie jest najgorszy.Ja nic w nim nie grzebałem i znajoma też. (Silnik)
~Bombay
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Super autko dla mlodych ludzi szukajacych taniego srodka transportu
~wojo02@wp.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Silnik rewelacja, jak kupiłem przy 210 tyś to zmieniłem sprzęgło, rozrząd, szczotki w rozruszniku i świece żarowe. Od tej pory zrobiłem ponad 70 tyś nic się nie dzieje. Ważne aby wymieniać olej co 7500 km. Ja jeżdzę na platinum semisytetic. Olej weźmie od wymiany do wymiany 0.5 litra. Także nie narzekam. Gdy wymienione świece, pali w zimie, nawet na -27 stopni, oczywście nie od razu, ale za 5 razem nie ma problemu. (Silnik)
Volkswagen Polo II Hatchback