Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bizon
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Ogółem petarda. Za te pieniądze, niezawodność i ekonomika. Nie jest to na pewno szczyt wygody. To autko w typie: wsiadam i jadę. Zawsze, o każdej porze roku, w każdych warunkach, po prostu mnie wiózł. Nie przekraczam nim 110 km/h, ale po prostu sobie jadę. Mechanicznie się nie napracowałem. Zrobiłem po zakupie gruntowny przegląd, wymieniłem to co było do roboty, i jadę sobie już 3 rok.
~gall_anonim
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Oceniam moje polo na 4+ ze względu na dobrą jakość, mimo wieku. Przyjemnie się nim jeździ, łatwo polubić to autko. Samochód ma na liczniku 235 tyś, jednak wg mnie ma przejechane około 400 tysięcy, lub więcej. Polecam samochód każdemu, dla kogo priorytetem są koszty utrzymania i niska awaryjność.
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
ciągle sie coś psuje ale to pewnie wina poprzedniego właściciela który wogóle nie dbał o auto więc nie jestem zły! jak ma dobre paliwo to nawet dobrze jeździ!!! i jest klimatyczny!!!!!! ogólnie go lubię-wiele razem przeszliśmy! tylko radze poszukać zadbany egzęplaż
~16@Inbox.cc
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Jezdzimy z zona 2 VW POlO i SHARANEM ktore znakomicie sie uzupelniaja.(obydwa diesle).W zaleznosci od potrzeby chwili jedziemy malym lub duzym. POLO morzemy naprawde goraco polecic, czego o SHARANIE zczystym sumienie powiedziec nie morzemy.(patrz Sharan ocena)
~Andrzej
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
więcej Polo nie kupię bo się zraziłem Miałem przedtem Golfa II i też się psuł. Skąd ten mit o bezawaryjności aut niemieckich? a do tego jeszcze są to auta dosyć brzydkie poza audi i nowym passatem
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Samochód oszczędny w spalaniu ale skarbonka w każdym innym względzie. Może jeśli ma się w rodzinie mechanika który nie ma co robić można go kupić ale w przeciwnym wypadku odradzam!!!
~dieselFan
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
właściwie to niezawodny. gdybym tylko nie zwlekał z wymianą niektórych podzespołów (pasek rozrządu) naprawy byłyby znośne dla kieszeni;)
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
VW to VW, niemiecka prostota, funkcjonalność i niezawodność bez zbędnych bajerów, doskonałe auto dla osób chcących mieć małe, tanie i niezawodne auto.
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
super autko dla ludzi młodych, nie szukających rakiety, tylko ekonomicznego auta, polecam ściągnięcie auta z zachodu polufki z polski są przeżarte i wytłuczone
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
~Waldek
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Wsiadam odpalam i jadę, choć czasem denerwuje brak kopa jak w benzynce z wtryskiem. Ale za to, taniutko jeżdżę.
Volkswagen Polo II Hatchback