Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.4 D 48KM 35kW 1990-1994 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~matbros@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Wymieniłem tylne amory przy 240000tyś.Od nowośći nie były wymieniane a auto jeżdzi już po Polsce 200000tys.(Przy sprowadzeni niał 60tyś i 2 lata)Z przodu wumiwniłem jeden wachacz.Ale szykuje mi się wymina gów w tylnej belce ponieważ ma już luz.A i tylne łożyska w kołach szybko się zurzywają ale to chyba przez to ,że są stożkowe.
~hubert1986
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
zawieszenie dość twarde-za to super trzyma sie na zakrętach!!! na dołach hałasuje i tłucze sie! ogólnie całkiem niezłe -zdarzyło mi sie raz wejść w zakręt 90 stopni przy 60 i choć miałem serce w przełyku ale nic sie nie stało-jak gokardem
~PRZEMKO
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
jest to autko male i lekkie wiec na zakretach trzeba troche zwolnic ale jest niezle nie narzekam A jak jest uskok to mozna fajnie przez 2sek poleciec ale jak opadnie to sie jedzie bez problemow
~BAR jserwa@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Świetnie sie trzyma drogi przy małym obciążeniu, z 4 dorosłymi osobami juz nie jest tak kolorowo, ale ogólnie jest dobrze, sprężyste typowo niemieckie zawieszenie od VW
~Surfer
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
prowadzi się dobrze, choć najwięcej napraw robiłem chyba przy zawieszeniu, ale jakość materiałów jest w stanie sprostać nawierzchni polskich dróg
~Bombay
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Jest OK. Dobrze trzyma się drogi. NIe to co Clio z tego samego rocznika brrrrrrrr. Szkoda tylko, że w środku słychać (nie czuć!!!) każdą dziurę
~AbramS
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
Brak wspomagania robi swoje żeby zakręcić na parkingu trzeba się nieźle napracować - z czasem mięśnie się wyrabiają i jest ok;)
~whosayn@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
żadnych awarii/błedów nie za miękkie i nie za twarde zawieszenie, wszystko jak należy, przez 4 lata nic nie było wymieniane
~tasu@o2.pl
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
uklad prosty typu:naprawiam go sam wiedz bardzo polecam :) mozna sie fajnie pobawic :)

Usterki Volkswagen Polo II

Volkswagen Polo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maciej cz.
Hatchback 1.4 D 48KM 35kW
tak sobie, moze dlatego ze mam rozwalone zawieszenie przez polskie drogi... wszystko mi stuka i puka
Volkswagen Polo II Hatchback