Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Do parzodu super mocno pochylona szyba przednia wydaje się mała ale wszystko świetnie jadąc na boki tez trochę przeszkadzaj przednie słupki są dość grube. Do tylu w wersji sedan czyli classic to koszmar zwalszcza przy parkowaniu tyłem kufer spory i zasłania większość widoku w tył lusterka nieststy nie pomagają przydałby się jakiś czujnik parkowania a najlepiej kamera. W korku kufer utrudnia tez zmianę pasa ruchu bo nie wiesz co zamierza...
~iommi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
gdyby nie te volkswagenowe slupki z przdou byloby idealnie (mozna sie przywyczaic)... gorzej z cofaniem (mam wersje classic/sedan) - nigdy nie wiem, czy juz stuknalem te auto za mna czy jeszce mam metr. gdy sie potrafi parkowac na lusterka (kierowcy vanow) - da sie przezyc
~Arek80
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Po zdemontowaniu lusterka jest dobrze. Z lusterkiem o malo nie puknalem rowerzysty ktorego zaslanialo mi lusterko. Dla wysokich tylko wersja z regulowana wys fotela kierowcy, albo jak ja zdjac lusterko.
~szabix@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko o wiele lepiej niż w bliźniaczym Seacie, ale te słupki przednie... Mogły by być węższe, za to lusterko wsteczne - boskie (i tryb pracy nocnej - rewelacja).
~mamin@go2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Zagłówki z tyłu nie przeszkadzają aż tak jak w innych samochodach, widać gdzie się kończy samochód,nie wiem jak to jest w wersjii classic.
~artur
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
we wstecznym lusterku w ogóle w sedanie nie widać kufra... prawe lusterko mniejsze od lewego i bardzo wąskie oba lusterka ...
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Dobra widoczność. Minusem jest słupek A oraz widoczność przez tylną szybę z racji wysokiego tyłu.(można się przyzwyczaić)
~plprko@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Do przodu i na boki dobrze, do tyłu kiepsko, widać tylko niebo (polecam cofanie na lusterka, więcej się widzi, niż przez tylną szybę).
~Piotrek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Słaba widoczność do tyłu, przy jeździe na wstecznym i parkowaniu trzeba się nieco nagimnastykować żeby nie walnąć.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Sedan 1.4 i 60KM 44kW
kiepsko z tyłu i przy ostrzejszych zakrętach przeszkadzeja szerokie słupki, ale do tego juz trzeba sie przyzwyczaic
Volkswagen Polo III Sedan