Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (70) - Całokształt

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Polo Clasic-jest troszkę miękkie na zawieszeniu ale na nic innego nie mogę nażekać, Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.Przyspieszenie ma naprawdę niezłe i nie jeden już się ździwił!!!
~johny
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
przydałoby się trochę więcej mocy! brakuje kilku "koni" przy wyprzedzaniu na 4 czy 5-ce. zepsuł mi się już centralny i spryskiwacz tylnej szyby. niby pierdoła a irytuje...
~artur
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jak na ten rocznik auto z wyglądu bardzo brzydkie, duże spalanie, słabe wyciszenie, niewygodne, dosyć awaryjne i części nie taki znowu tanie
~staszek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
polo Classic - niezawodny, tani w eksploatacji (jak narazie), dobrze się prowadzi - choć dla mnie troche za miekkie zawieszenie. Troche dużo kosztował...
~panmaniek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo dobry samochód, dobrze wykonany, nic nie stuka, puka, ani nie trzeszczy, czego nie znoszę. Pali benzyny średni, nawet jak ktoś ma ciężką nogę.
~Rufus
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Moze troche drozsze od konkurencji ale naprawde wiadomo za co sie placi,trzeba tylko uwazac na autka powypadkowe bo wtedy moga byc problemy ;-)
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
zawiodłem sie na marce WV. to ze czesci sa ponad przecietnie dostepne i tanie spowodowało ze mam go tak długo.
~stokrotka_3
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Świetny samochód. Niemogłabym mieć lepszego. Mały zwinny i niezawodny. Tylko ta nieszczęsna jedynka i wsteczny.
~TOM
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochud sprawuje się bardzo dobrze mało pali. Brakuje mu turbiny aby stał się bardziej dynamiczny ale pozatym wszystko OK.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~litex
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
EXTRA - to moje pierwsze autko i nie mam wiekszych zastrzezen oprocz ogrzewania bo dlugo sie troszke czeka... i malu zbiorniczek na
Volkswagen Polo III Sedan