Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (70) - Całokształt

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maksio
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
jak na legendarną niemiecką technologię to mnie zawiódł. zacinające się tylne prawe drzwi (wystarczyła wizyta w serwisie) i trzeszcząca deska rozdzielcza a w zasadzie to górna "półeczka"( to mnie szczególnie denerwuje)- tego nie powinno być!!
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Samochodzik bardzo mily - nieawaryjny, w miescie zwinny, na trasie tez sobie radzi. 5-letni egzemplarz sprawuje sie bardzo dobrze. Drobne usterki ale ogolnie OK. Silnik zupelnie nie wysilony wiec nic sie nie psuje - a to najwazniejsze.
~grana
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo przyjemny w prowadzeniu i eksploatacji nawet dla początkującego kierowcy. Jednocześnie ma niezłe przyspieszenie. Mógłby być wyzej zawieszony, zdarzają się problemy podczas jazdy w terenie, zwłaszcza gdy jest obciązony.
~Vol
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Nie wiem czemu moze za wysoki moze za waski nie znam sie na tym ale jak wchodze szybciej w zakrenty to wydaje mi sie ze zaraz przewroci sie na bok ;( Pozatym jak na taki maly samochod nawet z silnikiem 1.4 jest bardzo dynamiczny ;P
~mirek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
autko swietnie przyspiesza!prędkosć która osiagnolem to 230km/h ale ciezko było hamować! strąciłem znak drogowy podczas hamowania! miejsca w miare , spalanie w normie osiagi super ! nie ma co nazekać!
~Rysiek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Niekończące się awarie, problem rodzi kolejny. W każdym układzie były wykonywane naprawy, przez termostat skrzynie biegów elektryczne szyby kończąc na lakierze...
~197030@gmail.com
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
autko mam od ośmiu lat,dbam o nie,niezawodny,ekonomiczny,dużo jeżdżę polnymi drogami w złych warunkach,poza wymianami eksploatacyjnymi naprawde nic sie nie psuje,polecam
~transport
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo wdzięczny mały, a zarazem pojemny samochód. Potrafi podokuczać troszkę zimą - mam na myśli zamarzające zamki, przymarzające uszczelki. ;) Przynajmniej wiem, że ma duszę.
~shaddy@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
i am in love in vw. nie ma lepszej marki na swiecie.mechanika nie jest skomplikowana a ceny czesci tanie jak na dobra marke samochodow. samochodzik maly ale pakowny i ekonomiczny.
~MACIEK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
POLO 1.9D Z 1997r. AUTO ZWINNE,EKONOMICZNE.POMIMO DUŻEGO SILNIKA PRZY OBCIĄRZENIU JEST GORZEJ,W AUTACH Z AIRBAGIEM BRAK SCHOWKA TO MANKAMENT.ALE WSZYSTKO NADRABIA NIEZAWODNOŚĆ.
Volkswagen Polo III Sedan