Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (70) - Całokształt

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
samochód niezawodny, mocny, trochę za mały na dalsze wycieczki z rodziną, idealny do miasta, mógłby mniej palić, przydałaby się klima
~Mike, mkowalik@hoga.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Baaaardzo sympatyczny samochód, polecam każdemu kto potrzebuje miłego jeździdła, które nie robi przykrych niespodzianek
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo fajne autko, bardzo pojemne, można szybko przemieszczać się po mieście. W trasie też nie ma tragedii.
~Johny
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Auto bardzo dobrze się sprawuje, jednakże gdyby nie pompa auto było by idealne dla użytkownika.
~PW
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo mało pali 4l/100km i jeszcze sedan SDI to szczyt marzeń dla ekonomicznych i praktycznych osób
~szala5@op.pl
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
auto ekonomiczne sprawuje się dobrze, MYŚLE O WIĘKSZYM AUCIE ZAINTERESOWANI MOGĄ PISAĆ NA MEILA
~xiestwo
Sedan 1.8 i 97KM 71kW
Tak to fajne autko, bardzo się dobrze w nim czuję, ale... troszkę za mało oszczędne..
~hurrican
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
dobry samochód. nie sprawia kłopotów. zimą pali od 1 razu. nie psuje się, dobrze się prowadzi.
~robert2039@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Nic w nim się nie zużywa, lakier trzyma się doskonale. Na przeglądach diagnostycy są pełni podziwu.
~Słowyk! slowik_18@op.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
ja mam wersje Classic i jestem pod wrazeniem tego samochodu!!!ten samochode jest idealny dla mojej rodziny!!!
Volkswagen Polo III Sedan