Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (70) - Całokształt

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur@wob.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ogólnie samochód warty polecenia, uważać na skrzynię, poziom oleju w skrzyni, nowa skrzynia kosztuje 8tys zł, używana 1,5-2tys. drogo!!! tandeciarze z VW zrobili dziadoską skrzynie a teraz kasują, ceny części oryginalnych wysokie, droższe od golfa, diesel dynamiczny 64KM, bardzo trwały silnik, oszczędny, głośny.
~KRIS
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Bardzo przeciętny samochód....nie rozumiem tych co się zachwycają....ale bardzo ważne jest czym się wcześniej jeździło i do czego porównuje....z uwagi na to, że mam jeszcze dwa inne auta (inny segment), - Volkswagen Polo niczym nie zachwyca, być może w porównaniu z Fiesta bądz Clio jest super.
~Piotr
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo wdzięczne auto, coupe wygląda nieco bardziej sportowo i oferuje klimat inny niż przeciętny mały samochód miejski. Objechałem nim Europę w szerz i wzdłuż, dla kierowcy i pasażera wygoda na całkiem przyzwoitym poziomie. Dość głośny, mało pali, zapakować też się da kiedy użyć trochę wyobraźni.
~Broniu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód jest super!!! Posiadam go już 5 lat i jeszcze mnie nie zawiódł;]jedyne co mi w nim wysiadło to akumulator ale był już stary;))mankamentem tego auta jest spalanie bo jak na tak małe auto to dość sporo pali, ale mieści się w normie;p także polecam w stu procentach!!!!;]
~iommi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
za ta cene nie sadze by dalo sie lepiej trafic. po 130 tys km na polskich drogach zrobilem zbieznosc kol - idealna - to chyba swiadczy o czyms. Auto widzialo ASO 4 razy w zyciu (3 razy na przegladzie gwarancyjnym i raz jak po srubki do oslony silnika pojechalem)
~@ETHAN:. ethan@poczta.neostrada.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
samochod jest fajny, szczegolnie wykonczenie wnetrza. szczegolnie spodobaly mi sie deska rodzielcza(okragle zegary) oraz koorystyka i duza estetyka wykonania tapicerki. no niestety doszly mnie sluchy ze VW ma problemy z wydechem...mam nadzieje ze nie bede musial tego doswiadczac...
~stanik@go2.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie chwalac dnia przed zachodem, usterek powaznych w ostatnim okresie mniej, praktycznie rok przejezdzony bez powaznej awarii (dlatego ocena 4), drobne przeziebienia usuniete szybko, bezproblemowo i dosc malym kosztem. Prawdopodobnie to juz ostatnia zima tym samochodem.
~arczi1313@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Auto dobrze radzi sobie w mieście, w trasie jest troszke gożej ale na wakacyjne i wekendowe wypady jak w moim przypadku dwuch osób spokojnie wystarcza. Całokształt zaciemniają drogie i niestety nie zawsze uczciwie i żetelnie wykonane naprawy serwisowe.
~zalamany
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Autko naprawde przyjemne dla malej rodziny idealne, pozatymi naprawami bylbym naprawde szczesliwy ale to popsulo wszystko szczegolnie zdanie na temat niemieckiej marki to juz nie ta samam solidnosc co kiedys robia wszystko na odstrzal byle polak potem odkupil
~Roseng
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
autko godne uwagi, niezawodne jak inne marki, może nie jest szybkie ale 160km/h mi wystarcza, pozatym w polsce jadąc wiecej jak 150km/h to jak proszenie sie o smierć. Mało pali, bezpieczne bo dostało 4 gwiazdki w testach zderzeniowych takze ja nie żałuje.
Volkswagen Polo III Sedan