Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (146)

~Piotrek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Silnik akurat w tym modelu to 1F. Naprawdę bezawaryjny, żadnych wycieków (nigdy nie dolewałem oleju). Swoją siłę pokazuje dopiero na wysokich obrotach. Na jedynce można ruszyć prawie bez dodawania gazu. Przy jeździe z 3-ma pasażerami zaczyna brakować mocy. W pełni załadowany bagażnik z 4-ma pasażerami i jakoś się toczy. Przy normalnej jeździe w dwie osoby spala około 7 litrów na 100 km (Silnik)
3,6
~arczi1313@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Auto dobrze radzi sobie w mieście, w trasie jest troszke gożej ale na wakacyjne i wekendowe wypady jak w moim przypadku dwuch osób spokojnie wystarcza. Całokształt zaciemniają drogie i niestety nie zawsze uczciwie i żetelnie wykonane naprawy serwisowe.
3,7
~transport
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo wdzięczny mały, a zarazem pojemny samochód. Potrafi podokuczać troszkę zimą - mam na myśli zamarzające zamki, przymarzające uszczelki. ;) Przynajmniej wiem, że ma duszę.
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
zawiodłem sie na marce WV. to ze czesci sa ponad przecietnie dostepne i tanie spowodowało ze mam go tak długo.
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo fajne autko, bardzo pojemne, można szybko przemieszczać się po mieście. W trasie też nie ma tragedii.
~Rufus
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Moze troche drozsze od konkurencji ale naprawde wiadomo za co sie placi,trzeba tylko uwazac na autka powypadkowe bo wtedy moga byc problemy ;-)
~Piotr
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo wdzięczne auto, coupe wygląda nieco bardziej sportowo i oferuje klimat inny niż przeciętny mały samochód miejski. Objechałem nim Europę w szerz i wzdłuż, dla kierowcy i pasażera wygoda na całkiem przyzwoitym poziomie. Dość głośny, mało pali, zapakować też się da kiedy użyć trochę wyobraźni.
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Samochodzik bardzo mily - nieawaryjny, w miescie zwinny, na trasie tez sobie radzi. 5-letni egzemplarz sprawuje sie bardzo dobrze. Drobne usterki ale ogolnie OK. Silnik zupelnie nie wysilony wiec nic sie nie psuje - a to najwazniejsze.
3,8
~@ETHAN:. ethan@poczta.neostrada.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
samochod jest fajny, szczegolnie wykonczenie wnetrza. szczegolnie spodobaly mi sie deska rodzielcza(okragle zegary) oraz koorystyka i duza estetyka wykonania tapicerki. no niestety doszly mnie sluchy ze VW ma problemy z wydechem...mam nadzieje ze nie bede musial tego doswiadczac...
3,6
~KRIS
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Bardzo przeciętny samochód....nie rozumiem tych co się zachwycają....ale bardzo ważne jest czym się wcześniej jeździło i do czego porównuje....z uwagi na to, że mam jeszcze dwa inne auta (inny segment), - Volkswagen Polo niczym nie zachwyca, być może w porównaniu z Fiesta bądz Clio jest super.
Volkswagen Polo III Sedan