Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW 2001-2008 (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~linda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
japonca nagrzewaja sie zdecydowanie szybciej,do tego ta upierdliwa dmuchawa ...czy naprawde tak ciezko zrobic cichcasz dmuchawe?Skody i vw ten sam problem...jakos japonczycy zrozwiazali ten problem-wszytkie 5 biego nawiewu sa uzyteczne,a w vw tylko 2,bo na 3 niegu juz jest wichura ,na 4 to huragan-wyje i dmucha.
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Chłodzi, grzeje. Naprawdę ok. Jedna gwiazdka mniej za uciążliwy system klimatyzacji "Climatic" który żyje własnym życiem. Sam sobie reguluje klapy, ustawienia temperatury są znane tylko jemu. Najlepiej działa w opcji "Max grzanie" albo "Max chłodzenie". Inne tryby to loteria.
~arti
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
4 za brak klimatyzacji,jedak jesli chodzi o ogrzewanie to spisuje sie rewalacyjnie,co najwazniejsze nie wydobywaja sie ,zedne przykre zapachy.Mam tez zastrzezenia do wentylatora,ale chyba to jest problem wszytskich VW,na 3 i 4 biegu halasuje niemilosiernie
~maro
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak dla mnie przecietnie,w zime mozna zmarznac.Auto sie dosc dlugo nagrzewa-japonce radza sobie o wiele lepiej.Problem z autami grupy vag-ta przekleta dmuchawa moglaby byc troche cichsza,na 4 biegu jest huragan
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Tutaj trzeba przyznać że klimatyzacja łapie usterki tk samo jak nagrzewnica. klima latem potrafi nie chłodzić, a nagrzewnica walić gorącym powietrzem mimo ustawień
~magi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Grzeje dobrze,juz po kilometrze wydobywa sie cieple powietrze,w zimie nie ma problemow z ogrzewaniem,mam wersje bez klimatyzacji,wiec o lecie nie bede sie wypowiadal
~Piotrek83
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Przy obecnych temperaturach nie pogardziłbym klimatyzacją ale na razie nie jest ona "w zasięgu" mojego portfela. Ale źle nie jest. Przy niskich temperaturach jeszcze nie sprawdzałem.
~Kujaw
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Pojazd nagrzewa się wolno, ale wynika to z wolnego rozgrzewania silnika. Na ciepłym niesamowicie skuteczna. Wentylacja okej, klimy nie mam.
~Joanna
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Zimą ogrzewanie bardzo szybko zaczyna grzać, niesey latem bez klimatyzacji nie obejdzie się, sam nadmuch niewystarcza.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
7,3
~polo
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Grzeje swietnie,zadne mrozy nie strzasze.Z chlodzeniem gorzej,bo mam wersje bez klimy,ale za to nie moge odejmowac punktow
Volkswagen Polo IV Hatchback