Lista ocen Volkswagen Polo IV (289) - Całokształt

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~angelina
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
nic tylko lać i jechać.Byle dobre paliwo bo raz musiałem jechac na przeczyszczanie układu. Auto poprostu gasło przy redukcji biegow. Tak to jest jak się oszczędza i kupuje tańsze paliwko
~piruu@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Solidne małe auto, które każe za siebie słono płacić. Ubogie wyposażenie seryjne. Stosunkowo mały spadek wartości. Twarde, pewne zawieszenie pozwala na bezpieczną jazdę nawet z większymi prędkościami.
~cosowa
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Miejskie świetne auto! Samochód żwawy, zwrotny i jak na taki mały gabaryt to przestronny. Bardzo mało pali, ma spoko nagłośnienie jak już teraz na 20 letni samochód.
~Nate;(;)
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Super autko, idealnie się zbiera , zawieszenie tez Ok , jedyny problem moim zdaniem to lekkość auta bo na zakrętach czuć nie pewność oczywiście jeśli ktoś jeździ szybciej
~TheFosterka
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko malo awaryjne z jego realnym przebiegiem :) Wymieniam tylko oleje, filtry max co 15k km i uszczelka przy skrzyni biegow (boczny dekielek) Pomijam klocki, tarcze itp...
~ravenice1990
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Daje 5 gwiazdek bo przesiadka z CC700 do Polo , to jak niebo a ziemia. W zasadzie to moje pierwsze autko które wygląda przynajmniej dla mnie tak "nowocześnie".
~ciern_99
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Auto spełnia wszelkie funkcje, do jakich zostało przewidziane.. Jest zgrabne, zwrotne, niewiele pali przy delikatnej jeździe. Na co dzień do jazdy po mieście - idealne.
~atyi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Niezwykle porzadne wkonczenie samochodu,nic nie puka czy trzeszczy-nawet na dziurach.Sylwetka nie jest jeszcze przestarzala,samochod jest bardzo latwo sprzedac.
~kysiek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
rewelacyjny silnik 1,9 tdi! samochód bardzo oszczędny a zarazem dynamiczny. U mnie czasem drobne zgrzyty w skrzyni się pojawiają ale ogólnie auto godne polecenia!
~Sylwek
Fun 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogolnie jestem zadowolony. Jednak chyba nastepne auto to bedzie cos wiekszego niz polo. Jakos ciagle brakuje mi miejsca w bagazniku :) Poprzednie auto bylo kombi moze dlatego...