Lista ocen Volkswagen Polo IV (289) - Całokształt

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek23
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
auto srednie dosyc awaryjne niestety te silniki tak maja lubi wziasc troche oleju i troche klekocze tloki sa pokryte tytanem taki diesel w benzynie nie kupil bym drugi raz tego auta
~Tomek
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Bardzo fajne auto, którego minusem jest silnik. na plus, niezła jakość, super wyposażenie dodatkowe. troche twardych plastików, ale i tak lepiej niz u konkurencji.
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Po VW można oczekiwać lepszego wyposażenia - ale wiadomo, że na polski rynek "rzucają" maksymalnie zubożone wersje a za dodatkowe wyposażenie chca przesadnie wygórowanych cen.
~Witek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Cena + osiągi + zadowolenie z jazdy - bardzo dobry wybór. Mój samochód przeszedł 4 gradobicia (wcale nie takie małe) i wszystko OK. Cenię w VW dobrą i odporną blachę.
~Rambler
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W tej klasie nie kupię innego auta. Są może ładniejsze i szybsze ale polówka mnie nie zawodzi. Czuć, że się powadzi samochód, a nie jakiś plastik z supermarketu.
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo dobry samochód, dobre wykończenie silnik, ładny wygląd, linia nie starzeje się po kilku miesiącach, niemiecka precyzja. Jeśli jest możliwość kupna warto przemyśleć!
~slawek-VW
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jak na ten przebieg to sprawuje się nieźle zobaczymy co będzie dalej jak dowiedziałem się w autoryzowanej stacji to nie pierwsze Polo ma problemy z skrzypiącymi sworzniami
~a@a.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Samochód ten choć drogi, jest najlepszym modelem na nasze zniszczone drogi, pozostałe firmy oferują dobre aczkolwiek delikatne samochody, nie wytrzymujące naszych dróg.
~henrykww@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem zadowolony z uzytkowania mojego egzemplarza, nigdy mnie nie zawiodl. po przejechaniu 35.000 km konieczna byla wymiana akumulatora. ocena serwisu b.dobra.
~Właściciel Polówki
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Samochód idealny do miasta. Na krótkie odcinki bardzo dobry. Na trasie jak ktoś lubi spokojną jazdę to 120km/h to max dla komfortowej jazdy.