Lista ocen Volkswagen Polo IV (289) - Całokształt

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kmatuszewski@spinet.com.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogólnie samochód bardzo fajny, mało pali, ceny przeglądów średnie, wykończony bardzo fajnie. Nic nie stuka, treszczy itd. Przeglądając inne oferty tej klasy z silnikami 75KM wyszło mi, że jest na pewno nie droższy niż inne.
~rperkowski@hotmail.com
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Sympatyczny samochodzik, czuję się w nim pewnie i bezpiecznie (brak problemów z wyprzedzaniem). W środku młodzieżowy wystrój (zegary z VW Lupo), rozmiarami zbliżony do starego VW GOLFA. Na jesieni 2001r. pokaże się POLO IV.
~Sum (psuma@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Auto naprawdę super, fajny wygląd (w tej wersji szerokie kapcie), niezły silnik, wygodny. Bardzo drogie usługi w servisie: np: założenie instalacji radiowej i głośników 500 PLN! (Samochód jest bez żadnej instalacji)
~Robert
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Bardzo fajne tanie w eksploatacji autko, silnik 70km w brew pozorom ma większą moc niż się wydaje, przez okres w którym go użytkuję 1 rok nie miałem żadnych usterek, spalanie przy normalnej jeździe 4,5 litra
~bezpieczny
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Przeciętny mały samochód. Dość delikatny jak na polskie drogi. TDI dość awaryjny. Niestety samochód ten skradziono mi 20.X.2014 w Sosnowcu ul.Hallera.Pozdrawiam złodzieji.oby odsiadywali zasłużona karę.
~Artur
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Małe auto o wielkim bagażniku (gdy złożymy siedzenia). Przy jeździe do 100 spalanie nie przekroczy 5 litrów. Przy jeździe 150-160 km/h pali 5,4 litra. Jeżdżę codziennie 80km do pracy z czego 60 autostradą.
~geronimo
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
autko bardzo fajne dla dwóch osób, jest wygodny i przestronny. spodziewałem się, że silnik będzie trochę mniej palił. drugi raz kupiłbym to samo autko ale TDI.dynamiczniejsze i oszczędniejsze.
~Marcin M
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Ogólnie jest ok ale golas na naszym rynku jest i tak drogi .... korby zamiast elektryki epoka lodowcowa. spalanie w trasie 4,8 a jak się depnie leci koło 150 pali 5,3 jakoś wykończenia spada na psy..
~jahred@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Gdybym posiadal w nim silnik 1.9 tdi i ok 100 KM oraz klimatyzacje byloby idealnie. Male, zwinne i bardzo wygodne autko. Mlody kawaler jestem wiec poki co bomba :D. polecam ale z innym silnikiem
~mariusz1922@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
bardzo utrudniona jest wymiana żarówek reflektorach,oraz wymiana filta powietrza wentylacji jest utrudniona, spryskiwacze nie obejmują tej powieżchni co potrzeba, dostęp do bezpieczników jest fatalny,