Lista ocen Volkswagen Polo IV (289) - Całokształt

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciechu@dh-zone.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Super design, w porownaniu z nowym dla mnie jest 10 razy ladniejszy, mam dosc bogata wersje [comfortline z pakietem elektrycznym, zimowym] i jezdzi sie rewelacyjnie. Minusy ktore doskwieraja to nawiewy i przyciski szyb, ale to kwestia nawyku.... czasem dochodza mnie stuki z fotela pasazera ale dam mu rade
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto uzytkuje od 11 lat. Kupione nowe w salonie. Jestem bardzo zadowolony,na tyle ze zabralem je ze soba przeszlo 3 lata temu poza granice Polski gdzie teraz je uzytkuje w trudnych warunkach pogodowych (Islandia). Oprocz tankowania i dolewania plynow nic nie inwestuje. Polecam.
~Pułkownik Bartolomeo
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Polo 9N jest autem dla singla lub małej rodziny. Ma niezły design i plastikowe wnętrze. Jest bardzo ekonomiczne i w miarę niezawodne. Ze względu na głośny silnik 1,4 Tdi i kiepskiej jakości zawieszenie nie polecam go. Nowa generacja Polo jest bardziej dopracowana.
~jabol
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
uwazam ze to najlepsze auto tej klasy przy najmniej z moim silnikiem. mowilem sobie ze nie kupie juz drugiego vw bo trzeba troche zaplacic za nigo(21tys) ale nie zaluje ani przez moment zakupu tego samochodu. wydaje mi sie ze wiecej juz miec nie mozna w tej klasie i za te pieniadze:)
~michal
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
NIe kupiłbym tego auta po raz drugi. Drgająca kierownica przy hamowaniu. Bardzo słaby lakier. Można porysować auto zwykłą gąbką jakiej używa się pod prysznicem. Na masce mam dwie duże rysy po zdeżeniu z jakimiś owadami na autostradzie przy dużej prędkości !!!!!!
~jarry
Sedan 1.4 i 80KM 59kW
Miłe autko nie tylko dla kobiety ,doskonale radzi sobie jako małe autko rodzinne,na zakupy i do pracy.Miałem Tico,Lanosa[nowe]to również były samochody prawie "doskonałe".Polo Q-line w wersji którą posiadam jest samochodem dobrze wyposażonym ale może za drogim
~apacz66
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Co moge powiedziec o tym samochodzie ogolne wyglada fajnie, ale chwile radosci przeplataja sie z chwilami rozpaczy kiedy trzeba placic grube pieniadze w serwisie, i jak mowi slogan vw WIESZ CO MASZ!!! moge powiedziec ze wiem mam skarbonke bez dna,naszczescie zmieniam samochod
~wwb77@interia.pl
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
W sumie jestem zadowolony (przy kupnie kierowałem się głównie ekonomiką). Nie wiem czy tak jest w innych egzemplarzach ale u mnie denerwuje mnie lekki rechot na biegu między dodaniem a odjęciem pedału przyspieszenia (myślę że to może być od skrzyni biegów lub półosi
~ksiaze_marek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Przeciętny samochód (do miasta). Mało pali, w miarę dynamiczny. W środku nie jest taki mały jak się wydaje. Problemem jest cena, nie wiem co ludzie widzą tak szczególnego w VW aby tyle za nie dawać $. Jakość materiałów, wnętrza i ogólna - bardzo słaba.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV
5,3
7,3
~Kiemlicz
Fun 1.2 i 54KM 40kW
Zero usterek przez ponad 3,5 roku. Fakt ,że przebieg niewielki - 22 tys. km. Mógłby być nieco przestronniejszy . Wiedziałem jednak co kupuję. Dla 2 osób + jakiś bagaż wystarczy .Z tyły trochu ciasnawo ,zwłaszcza dla kogoś słusznej postury .