Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Volkswagen Polo
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Volkswagen Polo

~kuffi
Volkswagen Polo V
Myślę, że śmiało można stawiać go za wzór segmentu. Jakość wykończenia, spasowanie elementów wnętrza są o klasę wyżej niż u konkurencji. W wersji comfortline wzbogaconej o pakiet drogowy do szczęścia brakuje tylko klimatronika. Jednak jest mały minus - cena. Jednak podobnie wyposażona konkurencja nie jest o wiele tańsza
~MAN_about_TOWN
Volkswagen Polo V
Auto nie przekombinowane jednak wysoka cena jak na tą klasę samochodu jest zbyt wygórowana i nie idzie w parze z wygórowanymi oczekiwaniami klienta. Reasumując jak masz 70 K na samochód i koniecznie musi być to małe auto to zastanów się nad czymś bardziej konkurencyjnym bo po wyborze Polo możesz się zawieść i przeliczać jaki większy samochód mogłem mieć za cenę tego małego Polo.
~voy16. prawo jazdy od 1988,
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Volkswagen Polo IV
Trochę za mało czasu, żeby oceniać autko. Nie chcę tym nikogo zrazić do zakupu, chcę tylko żeby inni wiedzieli jak to ze mną było :) Ogólnie daję 4 bo autko jest fajne, może tylko mój jest taki felerny. Za plus daję małe spalanie, choć widzę na różnych czatach, że VW lubią więcej benzyny niż mój egzemplarz.
~citizen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Volkswagen Polo III
Jeżdżę tym samochodem od 2005 r. , a mamy rok 2014, wiec mogę coś o nim powiedzieć. Samochód spisuje się ogólnie dobrze, zważywszy na fakt, że jakoś przesadnie o niego nie dbam, głównie z braku czasu :). Polo z silnikiem 1,4 dm3 60 KM, to bardzo oszczędne auto, które przy normalnej jeździe spala ok. 6L/100 km. I to jest, moim zdaniem, jego największy atut. Jeżeli się o niego dba, przestrzega minimum czynności obsługowych i w miarę szybko...
~Michał
Volkswagen Polo V
Bardzo praktyczne i ekonomiczne autko. Mimo bardzo pozytywnych wrażeń po jeździe próbnej obawiałem się trochę, że z czasem okaże się ciasne i ospałe. Nic z tych rzeczy!
~misiol1@orange.pl
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Volkswagen Polo V
Wspaniale auto dla singla lub pary z małym dzieckiem :) Polecam w wersji highline i z silnikiem 1.6 tdi 105 koni. Piękny, dynamiczny i dopracowany, a jednocześnie nie rujnujący nas na paliwie
~Lameboy
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Volkswagen Polo V
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta. Spełnia one moje oczekiwania i pokładane w nim nadzieje, jest wystarczająco dynamiczne żeby mieć frajdę z jazdy jak i przy tym oszczędne. Bardzo ładnie się prezentuje, świetnie się prowadzi i lubi ostre zakręty i serpentyny a i na prostej potrafi pokazać conieco. Wnętrze bez zastrzeżeń, wygodnie, przestronnie jak na tak mały samochód i dla mnie całkowicie wystarczające.
~jabol
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Volkswagen Polo IV
uwazam ze to najlepsze auto tej klasy przy najmniej z moim silnikiem. mowilem sobie ze nie kupie juz drugiego vw bo trzeba troche zaplacic za nigo(21tys) ale nie zaluje ani przez moment zakupu tego samochodu. wydaje mi sie ze wiecej juz miec nie mozna w tej klasie i za te pieniadze:)
~K.
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Volkswagen Polo IV
Uważam że auto z tym silnikiem jest trochę jak GTI z wszystkimi jego wadami i zaletami (kosztowne w zakupie - odwdzięczające się później radością z jady). KUPIŁBYM bez zastanowienia jeszcze raz! Lubię go, z przyjemnościa do niego wsiadam. Moje zdanie podzielają inni którzy mają np. Colty, corsy, passaty czy mazdy....
~Grex
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Volkswagen Polo V
Auto (tak jak i poprzednie) kupione w salonie. Wykonanie obecnego VW Polo (wersja Highline) odrobinę gorsze niż VW Polo zakupionego w roku 2011 (wersja Comfortline).
Volkswagen Polo