Lista ocen Volkswagen Polo IV (522)

~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo dobry samochód, dobre wykończenie silnik, ładny wygląd, linia nie starzeje się po kilku miesiącach, niemiecka precyzja. Jeśli jest możliwość kupna warto przemyśleć!
2,9
~Batory - batory@yahoo.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Subiektywna ocena to źle w kierunku bardzo źle. Poprzednio też miałem polo z 1.0 z 1996r. i spisywało się lepiej. Jakość do bani jestem niezadowolony.
3,8
~stanik@go2.pl
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Samochód calkiem nizły, acz kolwiek nie pozbawiony wad. Polecam wersje 5-d gdyz 3-d jest malo praktyczna. Z biegiem czasu coraz mniej zaczyna mi sie podobac, usterek nie ubywa a wrecz jest wiecej tych powaznych. Zaczynam zbierac na nowy samochod.
~koko
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Bałem się tak dużego przebiegu moje clio miało 101 tys przejechane za 9 lat, vw ma 160 tys za 4, ale nie ma porównania niemieckie auta są naprawdę lepsze, jeździłem corollą z 2006 r z przebiegiem 70 tys po Polsce zrobionym , naprawdę vw jest w dużo lepszym stanie niż toyota mimo 2 razy większego przebiegu, fakt toyota jeździła w Polsce a vw w Niemczech i pewnie głownie po autostardach ale fakt jest faktem.
3,6
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto miejskie, niezawodne (nigdy mi nie stanął na drodze, ani się nie zepsuł), niewielki komfort jazd (głośno i bez klimy).
2,7
~Amadeusz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Nie wiem, czy po prostu źle trafiłem, ale generalnie to lipa. Wykończenie wnętrza po 17-tu latach przypomina bardziej auta z grupy Daewoo niż VW - trzeszczące absolutnie wszystkie plastiki, części używane typu uchwyty drzwiowe, klapy schowków, przyciski na desce albo się wyrabiają, albo puszczają na zawiasach, albo zwyczajnie ledwo się trzymają, ale OK, to jest używane auto. Jeśli chodzi o komfort użytkowania, to pomijając silnik, do miasta w...
4,1
~xawierr
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
zastanawiam sie co bym zmienil w tym aucie? chyba nic, jest naprawde dobre choc czasem drogie. choc przebieg jest duzy i lata leca to naprawde auto godne polecenia. wczesniej mialem polo III 1.4 benz auto dobre ale rdzewialo, reszta rewelacja, tu nie ma rdzy. 1.4 tdi 2004 r wersja cross chodzi glosniej ale niczemu nie ustepuje( procz osiagow) temu 1.9 tdi. wszystkie polecam
3,2
~OggyZMH
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ostatnio jeździłem Matizem, przez niecałe 3 lata zrobiłem tym autkiem 65 tys.. jeżdżąc po różnych drogach (na jednych klockach hamulcowych !!!!) i tylko lejąc paliwo oraz zmieniając spalone żarówki (no i oczywiście wykonując okresowe przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta-samochodzik był objęty 3-letnim bezpłatnym serwisem). Przesiadając się na Volkswagena spodziewałem się "skoku technologicznego" (słynna niemiecka solidność i...
3,5
~gak
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W klasie aut małych ten model VW Polo, po liftingu w 1999, w którym zmieniono go wizualnie i wprowadzono nowe silniki 16V jest udanym samochodem. Wizualnie wygląda jak po fabrycznym tuningu (m.in. szerokie opony i progi, jednobarwne światła, prawie wszystkie elementy lakierowane). Optycznie jest więc atrakcyjny. Silnik 1.4 16V daje mu niezłą dynamikę i osiągi, zwł. już od niskich prędkości obrotowych. Max. moment 126Nm i jego przebieg przy tej...
~MM
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jedno z najlepszych aut z w tej klasie. Patrz - szereg testów w prasie. Pod uwagę braliśmy różne marki (nowe auto) m.in C1,2,3, Twingo, Fabia nowy model, Peugeot, Fiat 500. Z wyglądu są auta być może ciekawsze. Ale po odbyciu jazdy próbej wątpliwości mojej żony zniknęły. Znakomite prowadzenie, komfort i ergonomia. Wygląd auta jest taki, że nawet po kilku latach będzie dobrze wyglądać. Są auta tańsze w zakupie, ale warto dopłacić.