Lista ocen Volkswagen Scirocco II (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Wszystko pod ręką. Bardzo podoba mi się to że opierając rękę na lewarku zmiany biegów można sterować radyjkiem. :) Z wyposażenia szyberdach, komputer MFA, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i elektryczne szyby. Deska mi się bardzo podoba - drugiej podobnej w innym aucie nie widziałem. Fotele kubełkowe świetnie trzymają na boki.
~Momos
Coupe 1.8 95KM 70kW
To samochód z odpowiednim przeznaczeniem, dla rodziny się nadaje ale pod warunkiem, że na krótszych trasach się porusza. Wielki bagażnik choć z zewnątrz może tego nie widać. Przednie miejsca bardzo wygodne.
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
Wszystkie przełączniki są na swoim miejscu. Narzekałbym tylko na zbyt długa wajchę zmiany biegów ale ją obciąłem o parę cm i jest już wygodnie :)
~corsair@o2.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jak na sportowe auto skromnie. Moj model jest goły, ale były produkowane egzemplaże z klimą, skórą, elektryką. Wspomaganie i szyberdach jest często spotykane.
~adam
Coupe 1.8 112KM 82kW
kierownica orginalna tak wielka że nie mogłem wsiadać, masakra, musiała wjechac mniejsza!!!, podobnie z całą resztą.....
~Wrona
Coupe 1.8 16V 129KM 95kW
Wykonanie jak przystalo na GT , to nie jest limuzyna z klima i masazem kregoslupa. Wszystko co potrzeba jest na swoim miejscu
~RULET1@INTERIA.PL
Coupe 1.8 16V 139KM 102kW
PRZY ZAMONTOWANYCH EL. REG. SIEDZENIACH RECARO KIEROWCA I PASAŻER O.K. Z TYŁU MAŁO MIEJSCA, TYLE ŻEBY PRZEWIEŹĆ
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
wszystko szybko sie odnajduje, deska jak na koncowke lat 80tych i poczatek 90tych dość ladna
~Użytkownik Vw scirocco
Coupe 1.6 75KM 55kW
Bez większych luksusów lecz wszystko na swoim miejscu i obrotomierz[jak to w sportowych samochodach.]
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
Przy oszczędnej jeździe nie pali dużo ale... kto by tam delikatnie jeździł gdy konie chcą galopować ;))).