Lista ocen Volkswagen Sharan II (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ColbyAK
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Trzystrefowa klimatyzacja to rewelacyjny wynalazek, czy w lecie czy w zimie mozna dzieciom wyregulowac lagodniejsza temperatura, a system jest na prawde wydajny. Ostatnio w trasie (warunki zimowe) ustawilem sobie 19C a dzieciom 22C i juz po chwili zaczely sie rozbierac, a ja mialem komfortowy chlod. Rowniez na zime polecam ogrzewanie postojowe, po przeszlo roku czasu dopiero raz musialem skrobac szybe, a i to bo sie zagapilem i nie mialem...
~Paweł
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
2 agregaty - jeden na przod, drugi na tyl i tak trzymac! Max na klimie i w ciagu 2ch minut w nagrzanym aucie z 40C robi sie 24C. Super sprawa. Mam nadzieje, ze ogrzewanie bedzie rownie wydajne. W sumie na to licze - silnik benzynowy szybciej lapie temperature wiec z nagrzewaniem powinno byc lepiej (szybciej) niz w dieslu.
~Tromendous
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Klima działa bez problemu. Jest bardzo wydajna. W testach ADAC samochód podobno słabo się nagrzewa w ujemnych temperaturach. Nie potwierdzam tego. Nagrzewnica działa bardzo szybko.
~r34d0nly
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
3 strefowa klimatyzacja to cud. Można się chłodzić a dzieci dalej mają ciepło. Po prostu rewelacja. Szyb jeszcze nigdy nie miałem zaparowanych.
~MW
Van Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń póki co. Ale realny sprawdzian to będzie ostra zima i upalne lato, których jeszcze nie zaliczyłem w tym aucie.
~Piotr
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Webasto spełania swoją rolę. Nie mniej jednak przestrzeń do nagrzania jest spora. 3 funkcyjna klimatyzacja wskazana.
~Tomek
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Ogólnie w porządku. Klimatyzacja automatyczna działa poprawnie, choć przy maksymalnej szybkości wentylatora jest nieco za głośna.
~Lipenek
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Klimatyzacja ma co robić ale na szczęście jest 3-strefowa i nawet szybko przewietrza, nawiewy są przy każdym rzędzie foteli
~Klops
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Mam tą jakąś nagrzewnicę dodatkową, wszystko się nagrzewa w moment.
~Wielik
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Super, aczkolwiek auto ma 3-strefową klimę, więc to na pewno pomaga.