Lista ocen Volkswagen T-Roc (68)

~Adam
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Prawie 4 lata i ponad 60000 kilometrów. Pora na nowy samochód. To będzie znowu t- roc! Fajne auto, mało pali, nie psuje się, praktyczniejszy niż mój ostatni samochód (Passat). Tiguan jest tylko trochę lepszy, ale za to dużo droższy.
~Radek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Stosunek jakość/cena uważam, że wypada bardzo dobrze. Przejechane 1000km dopiero, więc o awaryjności się nie wypowiem. Auto jest świetnym kompromistem między drogimi, dużymi SUVami a małymi hatchbackami (niewiele tańszymi). Idealny dla kogoś szukającego auta do miasta, które pomieści rodzinę, będzie ekomomiczne, nada się w dłuższą (nie wymagającą) trasę i przeprawe przez nieutwardzone drogi. Osobiście jestem bardzo zadwolony (przesiadłem się z...
~Jeki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dlatego bo gaśnie na pierwszym biegu Należy ruszać na ok 2 ty obrotów Biegi manualne dosyć ciężko inaczej nie chodzą lekko. I lakier dużo do źycEnia jakość położenia
~Roman
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
między tarczę hamulcową a osłonę dostają się drobne kamyki które powodują piszczenie które zanika po krótkim czasie (Układ jezdny)
~Paweł
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Bardzo fajne auto Auto ma tylko jedną wadę- twarde plastiki, nie skrzypią, nie trzeszczą, jestem pozytywnie zaskoczony, ale...na drzwiach mogli dać coś milszego w dotyku...podobno od Modelu 2020 jest już materiał na boczkach...ale tylko z przodu - te głupie oszczędności! Mogę się jeszcze przyczepić do małej możliwości konfiguracji- brak ogrzewanej szyby przedniej, brak elektrycznych foteli , brak ledów Matrix
~Mateusz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Super widoczność , wszystko widać. Do Tego masa czujników (Widoczność)
~Adam
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Tylko 3 za nieszczelne połączenie klapy bagażnika z karoserią. Miejsca z tyłu też mogłoby być więcej. Spore połacie niezakonserwowanej powierzchni podwozia. Poza tym auto OK - duży komfort jazdy, poczucie bezpieczeństwa, niskie zużycie paliwa, dobra dynamika.
2,4
~Heniek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Ładny z wyglądu i to wszystko. Mechanicznie to złom.
~Piotr
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Tylko z silnikiem 2.0 TSI, DSG, 4 Motion, jazda rewelacja. Mały, zwrotny, zgrabny crossover, gdyby nie te twarde plastiki to jest to coś wspaniałego.
Dziennik kosztów dla Volkswagen T-Roc
7,2
3,1
~Zenon
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Kultura pracy średnia. System wyłączania cylindrów powoduje ze silnik pracuje jak traktorek. (Silnik)