Lista ocen Volkswagen T-Roc (68)

~Jarek
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto jak auto , jednak w pewnej kwocie zdecydowałem się na nie i nie żałuję . Bagażnik spory ( z 4x4 mały ) Silnik elastyczny z umiarkowanym apetytem na paliwo . Zanim kupiłem VW sprawdziłem odpowiedniki w Kia , Skoda , Renault , Mazda Toyota owszem fajne auta mieli ale wad więcej niż zalet VW jest taki wyśrodkowany i to jest zaleta moim zdaniem
~Andrzej
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
trochę małe cyferki ale można sobie wybrać najważniejsze ustawienia na desce rozdzielnej. Przy moim wzroście 176 cm jest ok (Ergonomia)
~RJakubek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto idealnie wpasowuje się między Golfem a Tiguanem. Wedle mojej oceny najlepsze w swojej klasie - konkurencja wymięka.
2,5
~Gienek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Fajne autko, gdyby nie doprowadzające do szału postukiwania gdzieś z przodu.
3,6
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Lipne auto mechanicznie. Niedopracowane i testowane na klientach niestety.
~M
SUV R 2.0 TSI 300KM 221kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Samochód sprawuje się rewelacyjnie. Na co dzień wystarczająco praktyczne, ale daje też frajdę z jazdy. Plastikowe wnętrze nie miało dla nas znaczenia. Zdecydowanie bardziej interesowały nas zastosowane technologie. I przede wszystkim niska cena jak na osiągi.
~PD
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Idealne auto do miasta ale trzeba uwazac na wieksze felgi. Comfort z jazdy zabieraja 18 calowe felgi.Lepiej zostac przy 17 nastkach.
~Kocur
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto było mi potrzebne na 15 -20 minutowe dojazdy do pracy dlatego wybór padł na benzyne a ponieważ często jeżdzę nocą gdy ulice nie odśnieżone potrzebne mi było na cztery łapy. Jazda tym autem cieszy człowieka ma takie kopyto że aż chce się wyprzedzać.Wnętrze jak dla mnie mogłoby być większe i to jedyny minus jak dla mnie tego samochodu.
~Kuba
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ekstra dodatki Cichy Małe spalanie Elegancki wygląd Zmieści się wszędzie Zawieszenie bardzo dobre Zwrotny Wspaniałe światła z dodatkowymi funkcjami
~Jacek
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Na gwarancji wymieniono kierownicę. ,,Wariował'' asystent wspomagania jazdy. Podobno dzieje się to tylko w podgrzewanych kierownicach. Na razie spokój. (Bezawaryjność (drobiazgi))