Lista ocen Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Doskonale się prowadzi na asfalcie to typowo sportowy czoł takie sprawia wrażenie ( pneumatyk) szczególnie w pozycji sport auto się obniża i usztywnia prowadzi sie jak dobry samochód sportowy. Przy pneumacie należy się liczyć z liczymi awariami. U mnie padł kompresor standard w touaregu cayennie i Q7. Wymiana szybka ale koszt to około 2000 zł za nowy ( w serwisie drożej )Liczyć się jeszcze musimy z awariami mieców pneumatycznych. W terenie...
~romburak
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Nie polecam nikomu zjeżdzać z asfaltu. Dwa razy pojechałem w teren i dwa razy wróciłem na nogach. Problem jest z wyjechaniem pod lekką mokrą trawiastą górkę. Bez blokady mechanizmu i wyciągarki jest duże ryzyko utopienia się gdzieś oraz zniszczenia samochodu. Natomiast na drodze jest twardy, dobrze się trzyma jezdni, w zimie rewelacja. Nie czuć dziur tak bardzo jak w osobówkach.
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Tutaj żadnej rewelacji nie ma ale i przyczepić się do czegoś specjalnie też nie. Samochód stoi bardzo wysoko, przyzwoicie pokonuje porzeczne nierówności, nie boi się szybko pokonywanych zakrętów. W miare cicho i komfortowo. Świetny napęd, w tej klasie poza drogami utwardzonymi cieżko znaleźć mu konkurencję.
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Bardzo dobrze tłumi nierówności. Jest ok. Zawieszenie jest bardzo wytrzymałe. Odnośnie jazdy terenowej się nie wypowiem bo nie testowałem. Z reduktora z blokadą korzystałem tylko w zimie przy jeździe przez zaspę i szedł jak czołg :)
~korec123
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Rewelacja.Miałem Land Cruisera też na pneumatyku to była katastrofa-bujało jak na statku przy wzburzonym morzu.W zakręt ponad 60km/godz strach było wejść.Tutaj 150km/godz i jak po sznurku.
~Kr
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
na autostrade ok - czujesz się bezpiecznie; do terenu: jak na suv b.dobrze. Na zakrętach czuć wysoko położony środek ciężkości - nie poszalejesz.
~woleksy1997
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
W porównaniu 2,5 tonowego potwora z moim poprzednim autem mogę powiedzieć, że do prowadzenia Touareg\'a wystarczy jeden (nawet damski) palec.
~tommy8104
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Pneumatyczne zawieszenie jest rewelacyjne,w trybie komfort "pływa" po podziurawionym Wrocławiu natomiast w trybie sport trzyma się rewelacyjnie
~zbyszek.w
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
napęd na cztery koła pneumatyczne zawieszenie duży prześwit!! w terenie ok ale nie jest to PAJERO !!!!i nigdy nie będzie bo vw to nie mitsubishi ,
~Turek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Bardzo dobrze, trochę tuleja na kolumnie kierownicy ma luz ale da radę tanio zniwelować.