Lista ocen Volkswagen Touran I (171) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 155 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mik
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Przód - bardzo dużo miejsca, regulacja foteli wraz z regulacja podparcia odcinka lędźwiowego pozwala doskonale dopasować fotel do indywidualnych preferencji. Tył (2-gi rząd) - 3 niezależne fotele z możliwością przesunięcia oraz odchylenia oparcia. środkowy składany może pełnić funkcję podłokietnika bądź stolika. dodatkowo rozkładane stoliki w oparciach przednich siedzeń. 3-ci rząd - 2 rozkładane fotele wraz z zagłówkami i 3-punktowymi pasami....
~satoshi
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Touran to typowe auto rodzinne i w tej roli sprawda się doskonale. Mam auto z homologacją na 5 miejsc gdyż stwierdziłem że 2 dodatkowe miejsca w 3 rzędzie nie spełnią swojej roli i będzie osobom tam siedzącym bardzo ciasno. W drugim rzedzie miejsca jest mnóstwo nawet dla wyższych osób, każde z trzech siedzeń jest dobrze wyprofilowane i wygodne. Touran posiada mnóstwo schowków przez co drobniejsze rzeczy możemy łatwo schować co zwiększa komfort...
~Krzysztof
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo duzo miejsca z przodui z tylu. Duzo miejsca zarowno na nogi jak i nad glowami. Zarowno z przodu i z tylu moga jednoczesnie jechac osoby o wzroscie 185 cm i nadal bedzie duzo miejsca. Fotel kierowcy i kierownica posiadaja regulacje dzieki czemu latwo dopasowac samochod do swoich wymagan. Miejsca jest naprawde duzo. Po odsunieciu tylnych siedzen do konca przestrzeni jest jak w limuzynie. Nie polecam podrozowania na dluzszych dystansach w...
~Jaro
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ja mam 180cm wzrostu, przestrzeń dla mnie wzorowa. w drugim rzędzie jeździły dzieci do wieku 5,5, 8 i 12. I zaczynało być ciasnawo na dłuższych wyprawach. Ale ogólnie super. Auto w sam raz, nie za duże nie za małe. Sharan, to już kolubryna, a touran to idealny kompromis...dlatego go wybrałem. A testowałem i scenica, espace, s-max, sharana, avensis verso, grandisa, opla i inne a wygrał touran.
~TurekT
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wczesniej mialem MiniVana , teraz posiadam Touranika i kolejne autko to również bedzie minivanik lub SUV. Wygodnie sie wsiada. Jesli ktos ma dzieci to tym bardziej polecam. Nie trzeba sie schylać, wyginąc aby dziecko zapiac w fotelik. Na parkingu dziecko wyprostowane skacze miedzy fotelami. I najwiekszy plus to za to ze z tylu osobne fotele tak wiec jazda w 5 osob doroslych nie jest mecząca dla pasazerów.
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
W mojej opinii jak najbardziej funkcjonalnie. Mojej rodzinie na pewno nie brakuje miejsca, a przesuwanie foteli przednich i tylnych na pewno pozwoli znaleźć właściwe ustawienie. A i nawet może pozwolić powiększyć sobie bagażnik. Ale z perspektywy rodzinnej to rewelacyjne jest pochylanie tylnych foteli co docenia się na dłuuugich trasach.
~Marcin
Minivan 1.9 TDI DPF 105KM 77kW
Przestrzeń dla pierwszego i drugiego rzędu jest wystarczająca aby każdy znalazł wygodną pozycję. Trzy oddzielne tylne fotele pozwalają nawet każdemu z osobna ustawić odpowiednie pochylenie oparcia. Przy jeździe w 6 czy 7 osób robi się ciasno. Jest to raczej opcja na kilku kilometrówą podwózkę niż dłuższe wyjazdy
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Największa przestrzeń w swojej klasie, ale mam kilka uwag. Niby 39 różnych schowków, ale w bagażniku mam tylko tak naprawdę jeden na gaśnicę, apteczkę itp. Brak w bagażniku haczyków na zakupy, miejsca z siateczką na małe rzeczy (widziałem to ostatnio w starej Oktavii). Za to w kabinie 3 oddzielne schowki na okulary - nie wiem po co?
~Zdenek
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Przestrzeń to jedna z największych zalet tego samochodów. Dobrze mówili mi koledzy, że przesiadka z osobówki do vana to niebo a ziemia. W drugą stronę jest trudniej. To prawda. Fotele ( 5 niezależnych sztuk) mają duże możliwości regulacji i indywidualnego dopasowania do potrzeb. i ta przestrzeń zero klaustrofobii.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Idealnie, jestem wysoki i żona również więc zawsze odsuwaliśmy siedzenia by mieć z przodu miejsce na nogi. W Touranie mimo odsuniętego siedzenia żona śmiało siedzieć na tylnym siedzeniu bez podkulonych nóg. Wspaniale. Bagażnik również, great! W końcu nie muszę pakować rzeczy na tylka półkę i upychać pod nogami.