Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (40) - Silnik

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Gdyby nie usterki związane z oprogramowaniem silnika, dał bym ocenę maksymalną. Doskonałe przyspieszenie nawet na 6 biegu jest dowodem wielkiej elastyczności sinika. Kabina powinna byc lepiej izolowana akustycznie od silnika.
~syron81
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik OK , kultura pracy taka sobie. Dwu mas chyba do wymiany :( to juz ktorys z kolei TDI uzytkowany i ogolnie jest dobrze. W sunmie na TDI-kach zrobilem jakies 450 000km wiec troszeczke moge powiedziec.
~Agnieszka
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Lubi zmianę oleju nie co 30 tys. km ale normalną co 15 tys. km. Im dłużej na pełnym syntetyku tym dłużej nam wytrzyma. Wlanie mineralnego oznacza szybki "koniec" silnika.
~jarek.s5@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik pracuje ładnie choc przy zrzucaniu obrotów czasem słychac cos od turbiny, nie sppala oleju kultura pracy b.dobra moze to przez dsg polecam mam model 5 osobowy.
~Robert
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
rewelacyjny, żona ma golfa 5 z takim samym silnikiem. Zastrzeżenia można mieć do nieco głośniejszej pracy silnika natomiast elastyczność, spalanie, dynamika - rewelacja
~tom
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Słabe przyspieszenie,kiepska kultura pracy, bardzo awaryjny, ale w miarę tani w naprawach i mało pali,ale te zalety nikną przy stresie czy dojadę do celu.
~tutek
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak dbasz tak masz, dobre paliwo i wymieniać podzespoły nie jak się zepsują tylko zanim to zrobią. Zalewać Motulem 5w30 i nie żałować na części dobrych marek.
~marta
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik 1.9 jest po prostu kapitalny, rewelacyjne osiagi niskie spalanie oraz bezawaryjność czynią ten silnik najlepszym silnikiem jakim miałem
~Agata
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik jak na diesla wykazuje się wyjątkową kulturą pracy. Jest cichy, pozbawiony \"klekotu\" i wyjątkowo elastyczny. Całe miasto można przejechać na 3.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko dość dynamiczne, chociaż zdecydowanie nie jest to auto sportowe. Wystarcza na swobodną jazdę zarówno na trasie jak i w mieście.