Lista ocen Volkswagen Touran III (29) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BreakNeckHeart7
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Póki co chyba najsłabszy punk samochodu. Już po 3 miesiącach użytkowania i przejechaniu kilku tys.km porobiły się odpryski lakieru na masce. Reklamacja, oględziny, badanie i pukanie w serwisie i oczywiście "wszystko jest w porządku" Cóż, wydawało się że tylko japończyki mają problemy z lakierem, ale chyba już "ekologia" zabiła i tą część samochodu. Poza tym coś popsuli w VW z uszczelnieniem maski, bo przy złej pogodzie, szczególnie zimą,...
~Rad
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Za cenę słabo wyposażonego Tiguana lub innych tego typu aut otrzymasz fantastyczne funkcjonalne „kwadratowe” auto. Wewnątrz komfort dla 5 osób + 2 na krótką trasę. Na zewnątrz - ja będę się upierał, że to ładne „niemieckie” auto bez udziwnień i w prostych formach. Jeśli ktoś chce trochę więcej „sportu - jest stylizacja R-Line. Gusta nie podlegają ocenie ...
~Flaszkens
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Mi się bardzo podoba. Dodatkowe wstawki RLine do niebieskiego lakieru sprawiają że czysty w dobrym świetle prezentuje się rewelacyjnie. Wymiary bardzo rozsądne. Nie jest to autobus przy zachowaniu ogromnej ilości miejsca w środku. Lakier grubości 100-140 mikronów (sprawdzałem przy odbiorze)
~MM93Fan
Minivan 2.0 TDI SCR 190KM 140kW
Volkswageny po 2015 roku naprawdę wyładniały i to samo stało się z Touranem. Normalna wersja prezentuje się OK, ale pakiet R-Line wraz z 18" kołami robi robotę. Polecam wszystkim, który chcą mieć ładnie i dynamicznie wyglądającego vana (da się).
~Wojteklubiauta
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak by się tak z linijką przyjrzeć to można zobaczyć, że klapa bagażnika jest minimalnie źle spasowana, to samo dotyczy nadkoli. Są to minimalne różnice, nikt tego nie zauważył poza mną... może dlatego, że lubię popatrzeć na każdy detal z bardzo bliska
~Łukasz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Nie doświadczyłem żadnych problemów z powłoką lakieru, o czym pisali inni komentujący. Co prawda nie obserwuję auta w garażu pod lampą, bo ma być to auto rodzinne, ale nie rzuca się na razie w oczy nic niepokojącego.
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
No pudełko. Do S-max to niestety nie ma startu. Ale w swojej klasie to na pewno jest pojemny, choć w kwestii ltr w bagażniku wg specyfikacji, to , hm, jak to było z tą dieselgate?
~elimelek
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Delikatny lakier. Przy niebieskim dość szybko widoczne rysy. Odradzałbym chyba używania szczotek do mycia. Osobiście mam położony wosk i jeżdżę do myjni ręcznej. Pięknie wygląda.
~Krzysztof
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Mam niestety lakier matowy i szybko się on rysuje. Ciężki jest też w utrzymaniu czystośći, ale pewnie metalizowany nie ma tego problemu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran III
6,9
8,7
~Igor
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Niestety lakier jest dość cienki. Bardzo szybko załapałem pierwsze odpryski po kamykach na masce. Za to kolor rewelacja (karaibski niebieski).