Lista ocen Volkswagen Touran III (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Kupiłem auto z 2 ręki jeszcze przed falą podwyżek. Jak teraz na to patrzę to zapłaciłem naprawdę niewiele. Przy obecnych cenach to chyba wziałbym nowe z salonu.
~witoldwegielek
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Taki jaki zakładałem kupując auto. Dla mnie była to bardzo dobra decyzja o kupnie tego auta. W trasach się bardzo dobrze sprawdza, nie zawodzi. W mieście jeszcze lepiej.
~Marcin
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
To nie jest bardzo tanie auto, ale po rozmowach z kolegami którzy weszli w segment premium jakość tego VW nie odbiega drastycznie od samochodów oczko wyżej
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
W 2018 S-max kosztował tyle samo co w 2020 Touran. A to jednak inna liga. No ale ceny poszły w górę wszędzie.
~Igor
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Uwzględniając to, że udało mi się wynegocjować bardzo wysoką zniżkę było super. Nie patrząc na zniżki jest drogo.
~DarioVieri
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Prze cenie porównywalnej z innymi autami w tym segmencie otrzymuje się naprawdę solidny i ekonomiczny samochód.
~elimelek
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Uwzględniając otrzymane rabaty i utrzymanie ceny w ewentualnej odsprzedaży cena jest do zniesienia na tle konkurencji.
~Flaszkens
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Jakość super a cena proporcjonalnie do niej. Są tańsze minivany ale według mnie wyglądają dużo gorzej. A tak naprawdę to czas pokaże
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto dosyć drogie w zakupie ale otrzymuje w zasadzie wszystko potrzebne do życia.Nie brałem High -line bo to zbędne.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran III
6,9
8,7
~Maciej
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Zapłaciłem za używkę dużo kilkadziesiąt tysięcy więcej niż za auto spoza grupy volkswagena.