Lista ocen Volkswagen Touran III (48) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eMKa
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
150km w dieslu zakupione z premedytacją, nie chciałem żeby silnik się męczył pod górkę na wakacyjnych rodzinnych wyjazdach i... się nie meczy, daje radę bez problemu. Polecam
~Wolfgang
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Silnik zaskakujaco dobry. Dynamiczny kiedy trzeba ale i oszczędny. Jazda 120 to ok 6.1 litra na 100km. Miasto w duzych korkach z 8.5
~Gda
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Moc w sam raz aby nie nałapaĆ mandatów. Cichy w środku. Umiarkowany apetyt na paliwo w mieście ale w trasie już nie do końca.
~Ryszard
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
na gwarancji wysiadł czujnik ciśnienia turbiny ale wymienili i jeździł od wymiany do wymiany oleju
~witoldwegielek
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Po prostu niemiecki diesel 2,0 wiedziałem co robię jak go kupowałem więc nie mam większych zastrzeżeń
~MarekMarecki75
Minivan 1.6 TDI 110KM 81kW
Silnik fajny, bardzo oszczędny. Przejeździłem na nim dobre 80 tys km, jedyna wymiana to świece żarowe.
~JADzejkob
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
bardzo zwawy, dobrze radzi sobie z gabarytami auta plus za spalanie ktore w trasie jest w granicach 6 litrow
~JADzejkob
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
~pawelRS78
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Słabo wyciszony, dość głośno w środku. Dużo mniej żwawy niż poprzedni którym jeździłem.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran III
6,9
8,7
~DarioVieri
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo elastyczny, dynamiczny, wystarczający do szybkiej jazdy nawet z pełnym obciążeniem.