Lista ocen Volvo 440 (90) - Ergonomia

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikilys
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
To co mi się podoba. Deska jak w samolotach. Wszystko pod ręka kierowcy. Brakuje tylko troszkę bardziej czytelnych dotykowo przełączników, ale na pamięć można się nauczyć ułożenia.
~Peps
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu choc deska troszke sie juz postarzala.Jedyne co strasznie mnie wkurza to kontrolka ostregawcza nie zapiecia pasow wydaje idiotyczny dzwiek i na dodatek miga!
~Maciek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Wszystko pod reka, idalna pozycja za kierownica swietne fotele przednie. Zbyt toporna deska rozdzielcza. Idealne ulozenie drazka zmiany biegow
~venzel@interia.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Bez zarzuty - samod bardzo "oldcholowy" - podobalaja mi sie wszystkie kwadratowe (dla niektorych toporne) przelaczniki... to ma swoj urok :-]
~MVOLVO
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Dobrze.Wnętrze może niezbyt nowoczesne ale jeżeli chodzi o jakieś przełączniki to wszystko jest pod ręką, umieszczone są intuicyjnie.
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
troche kanciaty srodek ale to przecierz VOLVO jak w kazdym dotychczasowym nie narzekam, jest to co powinno i szukac nie trzeba
~almiro27@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Ta logika i ergonomi amnie przekonuje, od 1991 roku jeżdże Volvikami i zawsze nie mam problemów z "odnalezieniem" się...
~MarKo
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Kierownica dobrze lezy w dłoniach, nie za duża i nie za mała. Fotele miękkie i wygodne. Wszystkie przyciski pod ręką.
~Tadeusz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Wszystko raczej na dobrym poziomie z wyjątkiem korbek szyb przedniech. Trzeba się mocno odchylić z fotela, żeby ich dosięgnąć.
~Piter
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Przejechałem 1250 km jednym żutem i żadnego zmeczenia. Duża możliwość regilacji fotela. Tylko przydałby się tempomat.