Lista ocen Volvo 480 1.7 Turbo 120KM 88kW 1987-1996 (13)

~Bartek
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Samochod dla amatora. Kupujac trzeba miec swiadomosc wad i zalet. Nie warto kupwac samochow tanich, ktorych teraz duzo na wszelkich aukcjach i portalach komisowych. Kupisz za 3 kPLN a w krotkim czasie dolozysz 2 razy tyle. A wartosc samochodu duzo nie wzrosnie.
~Marian S T
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
auto z duszą. Nie każdemu się podoba, nie każdego zadowoli, ale ja jestem zakochany
4,1
~patryk-grzybowski@o2.pl
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Generalnie volvo wypada spoko nawet przy dzisiejszych autach. Jest bardzo wygodne dzięki 4 miejscom. jednak jest słabe ekonomicznie, ale za to mega unikatowe i śliczne oraz dośc tanie.
~zuberek3@interia.pl
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Auto nie jest zwykle,wiec jak ktos chce oszczedne auto i zeby nim jezdzic do kosciolka 20km/godz to nie polecam.
~Marianek89
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Mój egzemplarz wymaga jeszcze odrobiny pracy, ale już teraz mogę powiedzieć, że jak na 23 letnie auto ten silnik jest wręcz zachwycający;) Turbina mimo małego ciśnienia (o,3 bara) daje radę, auto świetnie się wkręca na wyższe obroty. Jedynym minusem spalanie które jak na razie w okolicach 12-13 litrów( przy dynamicznej jeździe) nie jest może zadowalającym wynikiem, ale liczę jeszcze na jego nieznaczny spadek po wymianie nieszczelnego wydechu... (Silnik)
~Daniel
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Super autko dla młodych ludzi z charakterem lubiacych marke VOLVO!!!!!!!
~PEDRO
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
autko leciwe ale zywotne! to mój 1-szy 480, choc jezdzilem kilkoma. VOLVO-pasja rodzinna. No i to wyposażenie - klima, wspomaganie, abs, pełna elektryka, computer pokładowy, felga alu, chrom rura... kocham moja żabe!!!
~paulwo@epf.pl
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
dalem 4 chociaz wlasnie mam problemy tulej prowadzaca lozysko oporowe calkowicie sie zdarla, okazalo sie to przy wymianie sprzegla ktore tez siadlo. Gdy wszystko bylo sprawne skrzynia biegow dzialala dobrze. (Skrzynia biegów)
~Łukasz
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
w trasie udało mi się zejśc ponizęj 7,5l przy predkościach 110km w mieście 9-10l
~jakubgaw@pf.pl
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
wentylacji jeszcze nie mialem okazji sprawdzic bo zakupilem niedawno ale ogrzewanie super w sekundzie ciepo (Wentylacja i ogrzewanie)