Oceny Volvo 740 Kombi

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo 740 Kombi

~Roman H.
Kombi 2.3 16V 156KM 115kW
Auto z charakterem i niewiarygodnie trwałe. Miałem wcześniej między innymi Mercedesa W124, który słynie z długowieczności, ale przy Volvo wypada jak jakaś chińska podróbka. 740 jest po prostu niezniszczalne. Miałem wypadek z Vectrą, wymusiła pierwszeństwo i wjechałem w jej bok. U mnie połamany grill i stłuczony reflektor, a chłodnica nawet nie draśnięta, Vectra miała urwane prawe przednie zawieszenie, oderwany z mocowań silnik, słupek i drzwi...
~jareckileeds7
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
doskonała przestrzeń wewnątrz auta,niezawodne jednostki napędowe diesla,mocne blachy bezpieczny i solidny samochód.w takim nie bałbym się nawet zdrowo przywalić.Moim zdaniem do dzis już chyba nikt nie wyprodukuje takiego auta i większosc firm może zapomnieć o tak dobrych autach jakie są VOLVO,sporo aut do dzis dnia nie dorównuje tym modelom nawet z tak odległej przeszłosci np mój 1988 na przykładzie tej zimy ubiegłorocznych mrozów poniżej -30...
~Rafał
Kombi 2.3 115KM 85kW
Auto tanie w utrzymaniu z trwałym stosunkowo oszczędnym silnikiem. Duża przestrzeń dla pasażerów i na bagaż czyni go autem typowo rodzinnym. Bardzo wygodne fotele i kanapa sprawiają, że znakomicie sprawdza się na długich trasach.
~volvo 740 2,4D
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
Super samocodzik mam 23 lata czyli jest starszy o rok odemnie ale na zawsze bede go szanowal i bronil przed negatywna opinia. Tzw czołg na drodze jedzie zawsze z obciazeniem np przxyczepka czy ladunek 1,3 tony hehe
~Paweł
Kombi 2.3 Turbo 156KM 115kW
nie do zdarcia jeśli się o niego dba choćby w podstawowym zakresie.
4,1
~tpragski
Kombi 2.3 115KM 85kW
Spełniło swoje zadanie jako solidne auto rodzinne, pod przeprowadzkę i na większe podróże.
~maciej1980r@o2.pl gg871777
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
Klasyczne , piekne , dostojne , ekonomiczne , eleganckie , trwale i bezpieczne auto.
~mrr...
brak
~K.P
~byjek
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
Lepiej niz doskonale !!! Duże pakowne auto, w miare oszczedne, bezpieczne i swietnie sie prowadzi :) za kwote mniejsza niz srednie zarobki!! (Stosunek jakość/cena)
Volvo 740 Kombi