Lista ocen Volvo 740 Sedan (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Volvo 740
Samochód jest pokaźnych rozmiarów także 4 osoby mogą się spakować na wakacyjny wyjazd bez problemów. Bagażnik chyba nie ma końca. Siedząc na przednich fotelach można sobie nogi wyprostować (mam 189cm). Jest to jedyny samochód w którym prostuję nogi bez kłopotów. Z tyłu jest również dużo miejsca. Podłokietnik ma pół metra szerokości więc pasażerowie się nie kłócą kto się może oprzeć :) Schowki bez zarzutu - można się znieścić.
~Kinga ([email protected])
Volvo 740
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami co do przycisku świateł awaryjnych (producenta tłumaczy tylko to że wiedział iż żadko będziemy go potrzebować). Dostojny kształt, super wygoda i komfort jazdy a do tego wyposażenie centralny zamek, klima, elek. szyby, podgrzewane fotele, czujniki pasów bezp., tempomat - same zalety
~Romano
Sedan 2.3 116KM 85kW
Volvo 740
Dam tutaj 5 choć autko nie jest takie idealne pod tym kątem. Ale zaniżać oceny takim szczegółem nie warto. Wszystko jest na swoim miejscu ale u mnie przynajmniej nie da się regulować kierownicy, i przez to panna nei moze dostać do pedałów bo była by zbyt blisko kierownicy.
Sedan 2.3 114KM 84kW
Volvo 740
Po prostu dostosowany dla wybrednych kierowców Fotel kierowcy w trzech pozycjach regulowany i te podgrzewane fotele Polecam dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Nie mam jednego dysku i w trasie w ogóle sie nie męcze.
~Woj
Sedan 2.0 103KM 76kW
Volvo 740
Tu zdecydowanie 5. Wszystko na swoim miejscu. Minusem jest bardzo dziwne umieszczenie włącznika świateł awaryjnych. Ciężko podziękować na trasie, ale kontrargument jest taki, że w sumie nie do tego on służy.
~Benek
Volvo 740
W zasadzie wszystko pod ręką. Drobny mankament, ale bez przesady, to brak elektrycznej regulacji lusterek (wersja mocno podstawowa), więc kłopot z dosięgnięciem regulacji lusterka pasażera w czasie jazdy.
Sedan 2.3 136KM 100kW
Volvo 740
przemyslane,przemyslane.szczegolnie te schowki w bagazniku i podwojna podloga w kombi.wszystko na miejscu,intuicyjna obsluga bez udziwnien,jedynie te awaryjne swiatelka...dla malpy chyba
Sedan 2.3 136KM 100kW
Volvo 740
jak na moj gust super, wszystko jest tam gdzie byc powinno, no poza dlugimi swiatlami bo przesiadce z mercedesa i forda przez pare minut kombinowalem i wykombinowalem :)
Volvo 740
prostota rozwiązań jak w taborecie z IKEA, wszystko pod ręką, nic nie przekombinowane, trochę za duży skok pedału sprzęgła (jak w ciężarówce, chyba ze 20cm)
~Macek
Sedan 2.3 116KM 85kW
Volvo 740
nie można się czepiać niemal wszystko na swoim miejscu. Pomaga w prowadzeniu tylko, kto wymyślił włącznik świateł awaryjnych w tym miejscu...?