Lista ocen Volvo 850 Kombi (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dzonks@gmail.com
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Super - wszystko widać genialnie, prosty kształt sprzyja manewrom, mam przyciemniony tył i spokojnie ogarniam temat bocznymi lustrami. Genialny patent z dwoma joystickami do luster - przy cofaniu wystarczy nadusić oba od góry i lustra zjeżdżają w dół kierując się na tylne kółka, autem wtedy można zaparkować precyzyjnie jak dostawczym, milimetry od krawężnika.
~tomaszbatko2@wp.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Można by rzec akwarium. Widoczność doskonała. Lusterko z \"martwym polem\" w standardzie. Ale... Ale trzeba pamiętać że mamy przed maska jakieś 15 cm niewidocznego zderzaka i w lusterkach wstecznych nie widać końca tyłu. Po prostu od słupków tylnych drzwi zwęża się i nie widać kufra. Kwestia przyzwyczajenia.
~Johny
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Auto wymaga przyzwyczajenia do gabarytów, potem staje się jednym z najlepszych do prowadzenia i manewrowania. Widoczność bardzo dobra w każdą stronę, trzeba jedynie pamiętać że poza długą maskę wystaje jeszcze dość mocno wysunięty zderzak
~Sławek
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Rewelka! W BMW trzeba było odwracać się przy zmianie pasa, lusterka nie obejmowały wszystkiego.. Tutaj, mimo że auto o wiele większe, widać wszystko. Odczuwam to jako ogromny komfort jazdy :) Okna z przodu i z tyłu wielkie, nic nie zasłania.
~przemek@10sa.com
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Na początku miałem trochę problemów, ale to raczej przez nieco przyciemniane szyby. Ale o widoczności świadczy też fakt, że w nic nie przywaliłem podczas cofania lub jazdy po parkingu, a wcześniej się zdarzało...
~ad
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
widoczność super ( poprzednia 850 była jak akwarium), ale mam z tyłu przyciemniane szyby i to mnie trochę drażni w nocy podczas cofania albo na przejeździe kolejowym nie prostopadłym do drogi.
~mc
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
duuuży samochód i do tego kombi, trzeba się przyzwyczaić i mieć wyczucie odległości (długość, szerokość), pomimo regulacji fotela w pionie niskie osoby mogą nie widzieć końca maski, ale ogólnie jak dla mnie ok
~VWajnert
Kombi 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
jak to w \"starych\" Volvo. Akwarium. Duże szyby z każdej strony. Kombi - idealna widoczność do tyłu. Słupki nie są szerokie. widać przód maski +20 cm wysunięty zderzak. Ideał.
~Michał
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
idealnie duże szyby z tyłu, pozwalają na spokojne parkowanie nawet kopertą, mogłyby być troszkę większe lusterka boczne, ale i te dają rade jak się przyzwyczaimy:))
Dziennik kosztów dla Volvo 850 Kombi
9,4
12,8
~szczecinianin
Kombi 2.5 20V 170KM 125kW
Super i człowiek wie gdzie auto się zaczyna i gdzie kończy. Dzisiejsze auta przy parkowaniu nie wymagają dobrego wzroku, tylko wyczucia i wyobraźni (i kilku kamer i czujników)
Volvo 850 Kombi