Lista ocen Volvo 850 (280)

~EdekZfabryki
Sedan 2.0 143KM 105kW
Najlepsze auto jakim jezdzilem i nie sadze zebym kiedys mial jeszcze tak dobre.... dzis sie juz tak nie robi samochodów !
~wiklina
Kombi 2.5 10V 144KM 106kW
W domu od prawie 10 lat, czasem coś tam plastikowego się ze starości rozleci, ale blacha nie rdzewieje, silnik jak dzwon i jak go raz na miesiąc wyprowadzam z garażu, to zawsze ktoś podchodzi i się zachwyca. Czego chcieć więcej :-)
~Ł&D
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
Za akceptowalną kwotę można mieć bardzo solidny samochód nie porównywalny jakością do tego co nam oferują dealerzy nowych pojazdów.
3,7
~tomku
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
To chyba najlepszy element w tym aucie. (No ale to nie silnik Volvo.) (Silnik)
~Władek
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Solidnie zaprojektowane i wykonane auto na lata, niestety słabe tłumienie nierówności przez zawieszenie psuje ogólne bardzo pozytywne wrażenie. Idealne na długie i dalekie podróże z rodziną lub bez :). W kombi, po rozłożeniu tylnych siedzeń tworzy się całkowicie równa powierzchnia-przy wzroscie nie wyższym niż 176 cm kładąc się \"po przekątnej\" dwie osoby mogą spać w pozycji wyprostowanej. .
~szczecinianin
Kombi 2.5 20V 170KM 125kW
Ten egzemplarz został właśnie zajeżdżony. Gdyby volvo dziś robiło takie auta, to kupił bym v70, ale z rozsądku padło na tańsze padło :)
~adam. adbaran@wp.pl
Kombi 2.0 143KM 105kW
Super autko dla osób ceniących sobie komfort bezpieczeństwo i praktyczność. Dla oszczędnych i cierpiących na widok cen benzyny w tym kraju nie polecam.
~M.
Kombi 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
dobrze z plusem. strasznie lubię to auto. można zmieścić pół mieszkania jadąc na wakacje i jeszcze cieszyć się jazdą.
~rumi
Kombi 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
kanciasty ale ma cos w sobie ja uwazam ze na tym modelu naprawde skonczylo sie prawdziwe volvo a reszta komercyjnych chinsko-wietnamskich podrubek to burdel jak nasz rzad
3,8
~Adam
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Na codzień jeżdżę 850 ale mam też subaru legacy 94 i muszę poiedzieć, że vovo w kwestii elestyczności silnika zostaje daleko z tyłu za subaru. Turbina jest tradycyjna - gazowa, włącza się przy 1800obr/sek - zanim to zrobi można znieść jajo, chcąc szybko ruszyć trzeba go wcześniej podpompować gazem. Silnik przeszedł 270tyś i jest zupełnie sprawny!!!! (Silnik)