Lista ocen Volvo 940 Kombi (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Świstak
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Auto jest przeszklone doskonale. Brak dużych zabudowanych pół, które zasłaniają widoczność. Jednie dla mniej doświadczonych to wysoka maska zasłaniająca widoczność przed zderzakiem.
~Vil du laere norsk?
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Trochę tylko gorsza niż w kabriolecie ze złożonym dachem;) Zarówno szyby jak i lusterka dają pełne spektrum widzenia. Mało jest takich aut szczególnie o takich gabarytach.
~wojtek (VOOYTAS)
Kombi 2.3 i Turbo 165KM 121kW
Akwarium. Bardzo dobrze wyczuwalne krawędzie samochodu. Prawdziwe zderzaki a nie wydmuszki jak w dzisiejszych samochodach są dobrymi czujnikami zbliżeniowymi.
~_
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Kanciasty, dobrze przeszklony. Paradoksalnie mimo rozmiarów banalnie prosto się nim manewruje (promień skrętu mniejszy niż w większości małych samochodów).
~Zenek
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
W sumie łatwo da się wyczuć auto, ale cofanie wymaga pewnej wprawy - nie ułatwiają też orientacji potężne zagłówki, montowane na stałe...
~voytek
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
Widoczność w każdym kierunku jest bardzo dobra, żeby nie powiedzieć idealna. Na plus należy zaliczyć również duże lusterka i dość dużą możliwość ich regulacji
~lanciarav75@o2.pl
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
ja widzę wszystko.przednia szyba to \"iluminator\" a jednak wszystko widać.lusterka jak dobrze ustawisz to widzisz nawet martwy punkt
~Marcin - Łódź
Kombi 2.3 i 131KM 96kW
Przy długości prawie 5m - kombi, nigdy nie miałem problemów z zaparkowaniem samochodu-świetne lusterka i wspomaganie!
~volvofan
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
chociaż wcześniej miałem 740tke miała minimalnie lepszą widocznośc w tylnej szybie
~Aktoś
Kombi 2.4 TD 122KM 90kW
Szyba dookoła; widać wszystko co możliwe.
Volvo 940 Kombi