Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d (57) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
~tymoteusz_tarnawski
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Wspaniałe auto. Komfort jazdy bardzo dobry, wykończenie eleganckie, minimalistyczne, ale bogate zarazem, bagażnik wcale nie mały. Niestety bardzo słaby promień skrętu poprzez koła 18" i szeroki rozstaw, trudności z parkowaniem nawet w luźniejszych miejscach. Bardzo szybkie i dynamiczne a pali jak na razie średnio 6.5/100 diesla.
~Marcela K
Hatchback 3d 2.5 T5 230KM 169kW
Auto prowadzi sie bardzo dobrze. Co mnie najbardziej zaskoczylo to to ze w momecie kiedy siedasz do tego auta i zaczynasz jechac masz wrazenie ze znasz to auto od wielu lat. Prowadzi sie niesamowicie dobrze, delikatnie co nie zmiania faktu ze narwanie jest strasznie :) i nie wiem czy da sie jezdzic tym autem calkiem normalnie.
~Hesus30
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Świetny, choć niedoceniany samochód. Bardzo dobrze wykonany, nic nie trzeszczało czy skrzypiało. Kupiłem auto w 2017 roku z przebiegiem 78 kkm. Miało wtedy 10 lat i przyjechało ze Szwajcarii i co ciekawe miał 10 letnią gwarancję Volvo Swiss. Miałem go 3 lata i sprzedałem przy przebiegu 100 kkm.
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Samochód kupiłem z przypadku, sprzedałem kłopotliwego w mieście diesla i potrzebowałem czegoś na dojazdy do pracy. Volvo zaskoczyło mnie przestronnością w pierwszym rzędzie , dobrym wyposażeniem i wyróżniającym się wyglądem. Panuje tu elegancja, brak udziwnień i dobra ergonomia.
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Kupiłem jakiś czas Volvo z silnikiem 1.8 na łańcuchu auto zaskoczyło mnie wnętrzem oraz tym jak się prowadzi. Silnik ma moc mimo że brak 6 biegu nie ma problemu z wyprzedzaniem bez redukowania, spokojnie i lekko osiąga 180km z prędkością 200km ma już ciężej.
~Kati
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Ogólnie fajne auto, wygodne, dużo miejsca w środku. Jednak poważnym minusem jest duże spalanie i stosunkowo mały bak - na 1 baku po mieście i w trasie mniej więcej też można zrobić nieco powyżej 400km, to trochę mało... Serwis też nie najtańszy
~abramator
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Rewelacyjne auto ze świetnym silnikiem + przepiękna linia i b. dobre materiały wykończeniowe w kabinie. Zastanawiałem sie nad Audi A3 i BMW 1 ale były 10-15 tys. droższe i b.trudno o zadbany egzemplarz z wiarygodną historią
~Oktawiusz
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
ogólnie samochód bardzo wygodny dla czterech osób no ale jechac nim na wakacje byłem z kolega w Chorwacji to niestety tylnie siedzenia tzreba bylo złożyc na bagarze zwykła jazda dla 4 osób super wakacje 2 osoby

Usterki Volvo C30

Volvo C30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek D
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jest to moje kolejne nowe auto z salonu i jak do tej pory najlepsze Bez ukrytych lub nabytych wad Choć serwis widze codziennie to go nie odwiedzam No może raz bo złamałem tylną wycieraczke Koszt w serwisie 63 zł
Volvo C30 Hatchback 3d