Lista ocen Volvo C70 (64)

~P.Z
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Auto jest świetne. Mimo swojego wieku wciąż świetnie się prezentuje. Volvo c70 to bardzo rzadkie auta w naszym kraju więc oglądający się za nim ludzie na ulicy to codzienność, nie jest to kolejne Audi A4, czy BMW E36. Auto w stu procentach spełnia moje oczekiwania.
~krzysztof
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Jedno z piekniejszych i malo spotykanych coupe.Wygodny szybki (nie sportowy jak tu komentowano) i cichy.Ma opinie niezniszczalnego silnika(mam znajomych z przebiegiem 300tys i bez zarzutu).Jakosc wykonania chyba juz niepowtarzalna.Moje 8 letnie auto jest perfekcyjnie zachowane.
~maqs
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Silnik... najlepszy jaki volvo zrobiło nie patrząc na s60r/v70r ale to inna bajka. osiągi jak na 225km są naprawdę świetne. Korzystam z tego samochody już rok i przy każdej przejażdżce czuje że to auto ma moc i jeszcze żadna nędzna bmka nie potrafiła nawet dojechać mi do zderzaka ale to tylko nędzna bmka co tu dużo mówić. Co do wyposażenia to jest super. mam full wypas. nie ma tylko masażu w fotelach. głównie chciałbym opisać system audio......
~MarciN1984
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Mam go bo nie jest to coś co spotkać można na każdym rogu ;)
~qciap@interia.pl
Coupe 2.0 20V 180KM 132kW
zachecam do kupna bo mozna to auto kupic juz od 20000 a to cena zakupu golfa IV w tym samym wieku i to z benzyniakiem pod maska bo tdiki sa drozsze a volvo ma klase styl i komfort duuzo lepszy od chcocby takiego popularnego golfika
~Bebe
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Kupiłem to auto dosłownie parę dni temu, trafił mi się super egzemplarz, od pierwszego właściciela, prosto z Szwajcarii. Prowadzi się bardzo fajnie, jest sztywny a jednocześnie bardzo wygodny. To bez wątpienia nie jakiś sportowiec, silnik wystarczy do sprawnego poruszania, ale na wyścigi raczej nie wypada. Ogółem auto jest takie, że nie chce mi się się deptać mocno gazu, a powoli rozkoszować jazdą.
~LuQaS
Coupe 2.0 i T 163KM 120kW
Auto bardzo fajne ale dla maksymalnie 2 osób, w przypadku większej ekipy pojawiają się problemy z wchodzeniem na tylną kanapę. Na trasie super się jeździ pomimo długich podróży nie czuć żadnego zmęczenia. Manewrowanie na mieście to tragedia parkowanie, zawracanie trzeba robić na kilka razy.
~Emil
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Bardzo zadbane auto ale to bardzo będzie nam służyć aż do znudzenia.
~turysta
Volvo C70 II
Coupe Cabrio 2.0 D3 150KM 110kW
Wyglad ,pozycja za kierownica, przyspieszenie plus jazda z otwartym dachem ,nie mozna wymarzyc sobie cos lepszego /przynajmniej jest to moje zdanie/
4,1
~Klemens
Cabrio 2.3 20V T-5 240KM 177kW
fajna furka. najbardziej słaby punkt to hamulce za marne do mocy i prędkości
Volvo C70