Lista ocen Volvo (5362)

3,3
~patryk_kirejczyk
Volvo V40 I
Kombi 2.0 T4 200KM 147kW
Powiedziałbym, że kocham i jednocześnie nienawidzę tego auta. Drugi raz bym nie kupił.
~Krzysiek
Volvo V50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Samochód generalnie poprawny ładny z zewnątrz, daje poczucie bezpieczeństwa w środku. Jest to moje pierwsze Volvo po którym szczerze mówiąc spodziewałem się zdecydowanie bardziej komfortowego zawieszenia, według mnie trochę psuje to obraz całości samochodu. Jest bardzo pewnie w zakrętach i przy wyższych prędkościach lecz przy jeździe po mieście według mnie zbyt twardo.
~erem88
Volvo S80 I
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
Dla przyszłych nabywców ,pojazd godny polecenia ,oczywiście przy założeniu ,że autko nie poprzekręcane i w dobrym stanie technicznym. Posiadałem Volvo 4 lata . I gdyby nie wiek auta to nie miał bym co przy nim robić. W miarę pakowne ,jak na ten gabaryt pojazdu oszczędne i przede wszystkim wygodne.
~ksk19
Volvo V60 II
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Auto najlepiej opisuje "negatywna" uwaga, którą podał jeden z zagranicznych portali: "czasami chce się mieć auto, które nie jest aż tak bardzo relaksujące". Auto stworzone do długich podróży, po prostu nie chce się z niego wysiadać. Auto nie zachęca do szybkiej jazdy. Poprzednim jeździłem szybciej, a w tym nie widzę takiej potrzeby. Co jakiś czas w subtelny sposób odczuwamy obecność systemów bezpieczeństwa (np. lekki opór lub korekta na...
~MArcinos
Volvo S40 II
Sedan 2.0 D 136KM 100kW
Idealny samochód dla dwóch osób. Niesamowite właściwości jezdne, oszczędny silnik i ponadprzeciętny komfort jazdy. Gdyby nie kilka usterek to byłaby ocena maksymalna. Zrobiłem nim już ponad 70 000 km i nie mam zamiaru go zmieniać.
3,8
~Radek C.
Volvo V70 II
Kombi 2.4 TD 130KM 96kW
Auto jak najbardziej godne polecenia, ale z zastrzeżeniem, że nie będzie wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Auto raczej do pokonywania dłuższych tras niż do miasta, bardzo duży promień skrętu powoduje, że większość manewrów parkingowych trzeba planować co najmniej na 3.
~Dinram
Volvo V70 II
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Jest to moja druga opinia o tym modelu volvo, poprzednia była o v70 w benzynie. Ogólnie jestem fanem marki i lubię jeździć tymi autami. V70 to samochód wygodny, z dużym kufrem i dobrym wyposażeniem. Przyjemnie łyka kolejne kilometry na trasie.
~Kamil
Volvo V50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto godne polecenia. Ma swoje wady jak każde. Uważam, że jest to auto na styk dla rodziny 2 + 1 i nie więcej. We wnętrzu nie ma za dużo miejsca (w końcu to kompakt na płycie podłogowej focusa), bagażnik jak na ten segment - za mały.
~Damian
Volvo S80 I
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Auto posiadam ponad 7 lat i zamierzam dalej go trzymać. Auto ma kilka minusów do których szczególnie należy zaliczyć elektronikę i problemy związane z nią. Bez znajomości interpretacji schematów elektrycznych i programu specjalnego do Volvo przy komputerze pokładowym nic nie zrobimy. Jedynie diagnostyka na warsztacie. Jednakże nie jest to zniechęcające patrząc na fakt, że auto można naprawić pod domem bez żadnych problemów jeśli choć trochę ma...
~Adrian
Volvo 240
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Wspaniałe auto, wystarczająco nowoczesne, żeby jeździć nim na co dzień, ale z niepowtarzalnym, klimatem retro. Gratis - nieprawdopodobna funkcjonalność i zaskakująca zwrotność.