Lista ocen Volvo S60 I (229) - Całokształt

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Turbozyeb
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
Wcześniej miałem Civica coupe 1.5 101KM94r, Prelude 2000r. 2.2 200KM, Lexusa IS200 2000r... Volvo w większości przypadków jest najlepsze z nich wszystkich. Ładna sylwetka, fajny dźwięk R5, dobrze zestopniowana skrzynia, dość dobre wyciszenie, ekstra fotele i do re audio, tak w skrócie. Konkretniej niżej. Postaram się obiektywnie ocenić to auto, bo żadne nie jest bez wad.
~Piotr
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Auto bardzo poprawne. Na co dzień jeździ się bardzo wygodnie. Auto dość oszczędne jak na tę moc, ale nie mam ciężkiej nogi więc może dlatego. Auto bardzo dobrze nadaje się na trasy w mieście trochę męczy kierowcę głównie przez bardzo duży skręt i kiepską widoczność. Największą wadą auta jest niezbyt dobre wykonanie wnętrza, trzeszczą plastiki tunelu środkowego czy uchwyty drzwi.
~VoLvO
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Jak tylko zobaczyłem to autko od razu mi sie spodobało powiedziałem sobie ze kupie sobie kiedys taki i po 10 latach kupiłem :D piekna sylwetka... W moich rekach było niecały rok sprzedałem 2 dni temu bałem się nim jezdzić :D ale to raczej wina mojego egzemplarza :) nie kupił bym drugi raz ale tylko dlatego ze juz go miałem pora na cos nowego chociać do marki napewno wróce:)
~Marek
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jak do tej pory jestem zadowolony z zakupu tego auta. Nie znałem wcześniej za dobrze tej marki. Nikt ze znajomych, rodziny nie posiadał volvo. Chciałem diesla, przy jazdach próbnych zauroczył mnie silnik D5 i to głównie tym się pokierowałem kupując to auto. Jeśli tylko dalej będzie się tak spisywać jak przez ostatnie 2 lata to będzie ok i może kolejne tez będzie volvo.
~S60 2,5T
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
W porównaniu do laguny 2,2 initiale (2003r.) Volvo: ma mało schowkow, mało miejsca na tylnej kanapie, nie mam 6-tego biegu, jest za to zdecydowanie pewniejsze na nierownych zakretach( w lagunie każdy zakret z nierownosciami odczuwalem jakbym koła stracil) fotele Volvo są najlepsze na świecie. A co do spalania to każde zimne auto pali jak smok!
~Przemek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Samochód pewnie trzyma się drogi, świetnie przyspiesza i w dodatku bardzo mało pali. Jeździ się nim bardzo komfortowo i czuję się w nim bezpiecznie. Jego jedynym i największym mankamentem jest BARDZO kiepski skręt, który powoduje że często muszę używać wstecznego biegu przy parkowaniu. Ale ogólnie jestem z niego zadowolony i wiem że nie prędko go zmienię.
~Vol s60
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
bardzo drogie przeglądy, na naszych drogach nia wytrzymują końcówki drążków, często uszkadza się system do poziomowania świateł - wymieniałem 3 razy. Regularnie palą się żarówki świateł stop i oswietlenia tablicy, zegar zaczął chodzić do tyłu - w srewisie proponowali wymienić cały zestaw koszt 4 tys zł, naprawił elektronik u "Bociana"
~Martin
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Bardzo trwałe solidne i komfortowe, wszędzie czuć wysoką jakość. Auto stworzone do komfortowego pokonywania tras, w ogóle nie czuć zmęczenia po kilku godzinach jazdy. Za to słabo nadaje się do jazdy po mieście na krótkich odcinkach, jest do tego za duże i mało skrętne. Silnik niezawodny, pracuje cicho i pięknie brzmi.
~szymong13
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Im dłużej go mam tym bardziej lubię nim jeździć. Na trasę samochód w pełni spełnia moje oczekiwania pod względem komfortu jak i ekonomii spalania. Na trasie spalanie w granicy 9,5 l LPG. Jednorazowo przejechałem 1400 km, oczywiście z przerwami na tankowanie i bez problemu mogłem jechać dalej. Fotele bardzo wygodne.
~arek
Sedan 2.4 TD DPF 126KM 93kW
Fantastyczne autko. Nie wyróżnia się z tłumu, ale eleganckie, niezawodne. Fotele najlepsze w jakich siedziałem. Po przejechaniu tysiąca kilometrów wstaję jakbym przed chwilą wsiadł do auta.Silnik ma fajny dźwięk. Nie jest błyskawicą, ale w zupełności wystarcza i to niezależnie od tego czy jadę sam, czy z kompletem na pokładzie.