Lista ocen Volvo S80 I (19) - Karoseria

Na liście zabraknie 230 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Odporna na korozję, raczej nie ma co oczekiwać purchli i gnicia w zakamarkach . Nawet niezabezpieczone odpryski lakieru długo pozostają bez nalotu. Stary dobry ocynk i porzadny lakier. Maska w okolicy spryskiwaczy potrafi delikatnie pokorodować pod lakierem, chyba aluminium nie znosi tanich zimowych płynów ;)
~Pawel9372
Sedan 2.0 T 163KM 120kW
Blacha naprawdę na 5+ jednak tej wiosny będę musiał zrobić prawe przednie drzwi bo zaczęła pękać szpachla (poprzedni właściciel miał stluczke) i muszę to zrobić a tak to 0 rdzy oprócz tego mankamentu,jak na 21 letnie auto-rewelacja
~Kotnieszprot
Sedan 2.0 T 163KM 120kW
Tutaj ogromny plus,samochód z 1999 roku i brak jakichkolwiek oznak korozji,podczas gdy auta innych marek moich znajomych z tych lat dosłownie się sypią tutaj karoseria wygląda znakomicie
~Damian
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
O karoserii można powiedzieć tyle, że jest w ocynku. Więc żadnych problemów (jeśli nie było ,,przygód") nie ma. Jedynym minusem karoserii mogą być zderzaki, zwłaszcza przedni, gdzie lakier lubi odpryskiwać.
~RR82
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Bez zarzutu, auto wygląda mega godnie, blacha jak dzwon, lakier gruby. Samochód ocynkowany - jak nie bity i zadbany przeżyje apokalipsę - tu piątka z plusem
~LukaszK
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Nie wiem co tu mam napisać :p Użytkownicy tych modeli mówią, że ruda pojawia się tylko tam, gdzie auto było bite i malowane. U mnie rdzy brak.
~Qba
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Bardzo obszerna i komfortowa kabina pasażerska. Bagażnik duży i ustawny z małym minusem za otwór załadunkowy - za mały.
~Max
Sedan 2.4 TDi 163KM 120kW
Wygląda jak ... No nie wiem do czego to porównać. Duży kloc , ale ! Do dzisiaj nie ma na nim rdzy , jedynie tłumik wymieniony z przyczyny rdzy .
~levresnoires
Sedan 2.0 20V Turbo 226KM 166kW
Drobne ogniska korozji mogą się pojawiać na progach i drzwiach, po kilku zabiegach blacharskich nie ma po nich śladu.
Dziennik kosztów dla Volvo S80 I
8,1
12,1
13,7
~LuźnyRyszard
Sedan 2.4 TDi 163KM 120kW
samochód po osiągnięciu pełnoletności skutecznie opiera się korozjii a lakier trzyma swieżość.