Lista ocen Volvo V40 I (338) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bambataa@go2.pl
Kombi 1.9 TD 102KM 75kW
Bez zarzutow, choc "polskora" na siedzeniach to lipa - peka i jest tandena. Ale to juz kwestia gustu. Zarowki potrafia sie przepala, ale to chyba norma. W kokpicie jedna od podswietlenia padla. Plastiki (pokretla) troche trzeszcza - mogliby uzyc solidniejszych materialow. Poza tym bez zastrzezen.
~Zet
Kombi 2.0 T4 200KM 147kW
Ciągle jakieś pierdoły. Czujnik świateł cofania, termostat, światła w klapie, żarówki przód, obrysówki, przełącznik awaryjnych... Ciągle coś jakieś spryskiwacze do czyszczenia i ze zmianą silniczka, ramię tylnej wycieraczki co słabo zbiera z szyby... Pierdoły, ale cięgle coś jest
~Mario1
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Drobne usterki: jeden urwany haczyk do trzymania żaluzji od bagażnika, który trzyma się na jednym wkręcie w cienkim plastiku, klakson nie działa bo w układzie pod kierownicą coś się zepsuło. Światła mijania przestały działać bo coś padło w przełączniku świateł.
~Lukas
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
Oprócz szyby przedniej pasażera nic poważnego się nie zdążył, ale jak pisałem auto ma oryginalną serwisów-kę wszystkie wpisy do 200 tys w autoryzowanym serwisie volvo w Holandii auto sprowadziłem sam, jeździł nim mój szef więc historie tego auta znałem dokładnie
~Ziołek
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Auto niezawodne. Miałem wcześniej Opla Vectre, te auta dzieli przepaść. W Volvo nie mam do tej pory (dwuletnie użytkowanie) żadnych poza eksploatacyjnych usterek). Poza regeneracją turbiny żadnych przykrych niespodzianek, co było chlebem powszednim przy Vectrze (2,5 V6).
~marcmo
Kombi 1.9 TD 102KM 75kW
Zdarzają się drobne usterki typu pęknięcie jakiegoś plastiku, przepalenie żarówki kokpitu lub odpadnięcie lusterka prawego albo sparciała uszczelka anteny lub zablokowana tylna wycieraczka. Mimo wszystko są to tak drobne sprawy z którymi radzę sobie sam że nie są dużymi problemami.
~fishbone
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Na razie oprócz żarówek bez większych kłopotów. Nie świeci mi światło wstecznego (podobno czujnik w skrzyni). Miałem też przeboje (niegroźne, niekosztowne, ale denerwujące) ze skrzypieniem belki w zawieszeniu przednim. Szukałem tego świerszcza 2 tygodnie - i za to minus :)
~TurboDymoMen
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
4 bo rzeczywiście zepsuły się rzeczy, o których nie słyszałem w poprzednich autach. Cewki i regulator cisnienia paliwa. Poza tym auto poprostu bezawaryjne. Wymienilem tez uszczelniacze zaworowe, ale to raczej podchodzi po eksploatacje w przypadku 11 letniego auta.
~marcmo@o2.pl
Kombi 1.9 TD 102KM 75kW
ogolnie auto niezawodne ale jest kilka drobiazgow takich jak np. mocowanie rolety bagaznika ktore bylo juz polamane jak kupilem auto ale przy moim uzytkowaniu rozlecialo sie jeszcze bardziej. Jest jeszcze sprawa oswietlenia wewnetrznego ale to juz raczej kwestia wieku samochodu ;)
~lg0r
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
przekaznik od kierunkow, niegrzejace lusterka w zimie, lubi sie swinic spod uszczelki pokrywy zaworow. najlepiej zatkac EGR i odme, bo robia straszny balagan w kolektorze ssacym. lozyska - na szczescie pasuja od mondeo - tansze. problem z obrysówkami